Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van itt olyan, aki anyagiak...

Van itt olyan, aki anyagiak miatt nem vállalhatott be 2. gyereket (vagy akár egyet se)?

Figyelt kérdés
De nagyon nagyon szeretett volna.Hogyan sikerült feldolgozni?
2015. nov. 4. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy gyerekhez nem kell sok pénz. Nem kell neki mindig a legújabb, legszuperebb cuccokat megvenni. Nem attól lesz boldog. Ma már egy csomó dolgot megvehetsz használtan, potom áron.Én biztos nem tudnék lemondani a gyerekről! Nekem 4 van. Nem vagyunk gazdagok, hitelünk is van. Nem sokszor kaptak még új ruhát, új játékot, cipőt. Általában használtan veszek nekik mindent. Nem látom rajtuk, hogy ez zavarná őket! És ha ennyire szeretnéd, akkor biztos jó helye lenne nálatok egy kisgyereknek...
2015. nov. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

nem kell lemondani róla, dolgozni kell és jövőt teremteni

a felelősségérzet már megvan és ez az alapja :)

2015. nov. 4. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Mi albérletben lakunk itt derült ki hogy terhes vagyok. Megijedtem hogy hogyan fogjuk előteremteni a pénzt ami egy gyerekhez kell. De én sem vettem neki semmi újat csak használtan vásároltam. Hozzá teszem hogy én csak 15000 ft táppénzt kaptam valamint már 10 hónapos a kislányom és még nem kaptam gyedet. Úgyhogy nincs lehetetlen. Csak olyan társ kell aki tényleg jóban rosszban melletted áll!
2015. nov. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!