Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem bírom ugy erzem ossze...

Nem bírom ugy erzem ossze roppanok, mit tehetnek?

Figyelt kérdés
Van eg 3 honapos kisfiam. Kb 2 hetes korától nem alszik szinte semmit (8-10 órát de aztis éjszaka nappal felosztva) viszont a helyzet a következő ha fent van a többi időbe egyszerűen 5 percet nincs el magába. Vagy hurcolni kell a lakásba vagy beszélgetni állni vele stb. Egyedul nevelem se éjszakám se nappalom Kikeszít es komolyan mondom az őrület határán vagyok. Olvastam egy csomó helyen nem szabad sírni hagyni mert ilyen pici baba meg közelségre vágyik stb de ez mar sok egyszerűen nem bírom. Olyan mint ha napi 18 órába azert lenne fent hog engem idegesitsen.

#Baba gondok
2015. nov. 10. 00:44
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Az én lányom is ilyen, én magamra kötöttem 3 hetes korától. Aludni is csak rajtam aludt el, ha jön a foga,, még most is igényli a mellkasomat. 16 hós.

Eleinte 3X20 percet aludt napközben, most kb 1 órát, azt is nagyon éberen teszi. Az éjszakák már jobbak, akkor mélyebben alszik, de 2 óránként kel. Én is egyedül vagyok vele, ráadásul hiába próbálkoztunk, senkivel sincs el a környezetemből, nem molyol, folyamatos szórakoztatást igényel.


Nekem neurológiai problémáim lettek az alváshiánytól. Beszéld meg vkivel, hha üres sms-t küldesz rá, akkor hívjon neked mentőt. Nem viccelek és nem túlzok. Kitartást!

2015. nov. 10. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!