Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is volt igy? Annyira...

Más is volt igy? Annyira félek, hogy valami kárt teszek a babámban.

Figyelt kérdés

Most egy hómapos a pici fiam, két hetes kora óta mi ketten vagyunk egész nap itthon, mert férjem dolgozik, más rokon meg nincs a közelben.

Előtte semmi tapasztalatom nem volt babákkal, de valahogy ösztönszerűen tudom mit kell csinálni, tényleg nincs gond, de belül nagyon félek, hogy nehogy valami olyat csináljak amivel kárt okozok benne. Ilyenekre gondolok, hogy nehogy leejtsem, vagy ahogy a kezembe hordozom, nehogy beüssem a fejét valahova, olyan kis törékeny :-(

Ti éreztetek hasonlót?


2015. nov. 11. 10:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Aha persze. Terhesen is előre féltem ettől. A kórházban meg alig mertem megfogni. Utána már inkább csak ez amit te is leírtál, főleg, hogy nehogy beüssem a fejét valahova de szerintem nem baj ez, csak sok figyelemre ösztönöz hogy tényleg ne forduljon elő ilyesmi.
2015. nov. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, és is féltem. Teljesen be voltam parázva. De ahogy növekszik, erősödik, több lesz a tapasztalatod, elfog múlni ez a félelem. :)
2015. nov. 11. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ne parázz ennyire. Nem fogsz benne semmi kárt tenni.

Lassan ez az időszak is elmúlik.

2015. nov. 11. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Én attól rettegtem, hogy eltanyálok, mikor a kezemben van, ráadásul olyan a lakásunk, hogy a fele picit meg van emelve, így van 3 lépcsőfok. Az ő szobája "lent", a miénk "fent", folyton attól féltem, hogy lezúgok vele azon a 3 db lépcsőn, vagy 5x néztem meg, hová lépek. Pár hét után elmúlt, nálad is elmúlik, nyugi :)
2015. nov. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi lányok! :-)

Igen a lépcsőtől én is félek, mert a 4. emeleten lakunk lift nélkül,magamra kötve megyünk sétálni legtöbbször és nagyon bizom benne, hogy nem fogok vele a lépcsőn megcsúszni. Ettől a terhességem alatt is féletem.

2015. nov. 11. 12:45
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia teljesen ismerős érzés. Mi az emeleten lakunk és van egy hosszú lépcső és rettegtem hogy majd meglessz a fiam Nehogy le pottyanjunk. Én is nagyon sok mindentől féltem. Vajon meghallom éjszaka ha sir, nyügölődik..és bevallom jobb vagyok mint egy ház őrző. A kórházba én se mertem a kezembe venni, az ápolónő adta a kezembe hogy szoptassam, de utána jött az ösztön. Nem lessz semmi baj, ahogy fog nőni kialakul.

9 hetes kisfiú anyukája 😊

2015. nov. 11. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!