Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nyaki hypotónia mitől lehet,...

Nyaki hypotónia mitől lehet, ha elvileg nem volt oxigénhiány?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7 hetes. A doki azt mondta,hogy nyaki hipotóniája van, vigyem Dévényeshez.

Én úgy tudom,hogy ez oxigénhiánytól alakulhat ki.

10-es Apgarral született, program császárral, a kórházban nem mondták,hogy gond lett volna.

Csak úgy megijedtem,hogy nem kérdeztem a dokit,hogy mitől lehet!


2015. nov. 11. 13:37
 1/5 anonim ***** válasza:
Akár attól is lehet hogy a hasadban elfeküdte a nyakát, de más oka is lehet.
2015. nov. 11. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Attól is lehet, hogy esetleg besárgult.
2015. nov. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
az én fiamnak is volt ,gyógytornára jártunk vele párszor és ennyit volt megszűnt.
2015. nov. 11. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi!

Nem sárgult be.

Bár harántfekvéses volt, lehet attól. Megyünk majd Dévényre, remélem nem sokáig kell járnunk.

2015. nov. 12. 11:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Nagyon sokszor nem derül ki az ok. Elfekvéstől ez nem lehet, mivel a hipotónia az izomtónus problémája, aminek mindig idegrendszeri, nem pedig tartásbeli oka van. Persze ez nem jelenti azt, hogy a babának baja van, vagy beteg, mondom, az esetek jó részében nem tudni, mitől van az izomtónusban a probléma, kezelik, és rendbe jön.
2015. nov. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!