Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Talán front van? Hajnali 5kor...

Talán front van? Hajnali 5kor iszonyat fejfájásra ébredtem, azóta nem mulik, semmit nem tudtam pihenni az éjjel szinte.

Figyelt kérdés
más is tapasztalt ilyent?eddig nem votlam frontérzékeny(vagy nem tudok rola legalábbis...)36 km
2010. ápr. 20. 07:47
 1/1 anonim ***** válasza:

Hát, én is alig aludtam valamit az éjjel.Azt nem tudom, hogy van -e front.De én előtte is érzékeny voltam a hidegfrontra.Viszont aludni bírtam, hacsak nem volt telihold.Minden este alszok már legkésőbb fél 10-kor.Most meg vagy éjfélig forgolódtam.Ráadásul a férjem negyed 6-kor kelt.Persze én is felébredtem és nem bírtam visszaaludni."Sokat" aludtam.

18 h km

2010. ápr. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!