Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Ha én megcsinálom a front...

Legion kérdése:

Ha én megcsinálom a front levert (nem tudom a magyar nevét, talán szemben palánk? ), az miért jó nekem, mit edzek vele, mit teszek erősebbé?

Figyelt kérdés
2013. dec. 11. 02:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Minden mérlegtartáshoz erős törzsizomzat kell.
2013. dec. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, a törzsedet nagyon megdolgoztatja. De ezen kívül az összes izmod megfeszül közbe hogy egyenesen tudd tartani magad. Mell és karizmok kifejezetten dolgoznak. Nem utolsósorban ha helyesen csinálod, jól néz ki.
2013. dec. 11. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Esetleg van ötletetek,hogy tudnám megcsinálni?Megy a V-lábemelés teljesen szabályosan,a sárkányzászló is,itt meg egyszerűen nem emelkedik fel a derekam,illetve feljön,de nem egyenesen.Mit tegyek,mit erősítsek,hogy egyenes legyek?
2013. dec. 11. 16:26
 4/5 anonim ***** válasza:
2013. dec. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm,nagyon jó videó!És van benne mindkét fajta lever,előre is,hátra is,több mint jó ez a videó,hála érte!
2013. dec. 11. 19:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!