Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Leírnátok, hogy miket kell...

Leírnátok, hogy miket kell venni a baba születése előtt?

Figyelt kérdés

-kiságy

-ruhák

-pelenka


Ezeket tudom, de mi az ami még nagyon fontos?


2015. nov. 15. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
24%
tápszert :DD
2015. nov. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Babakocsi,pelenkázókomód,popsitörlő,popsikrém,mellszívó de azt vehetsz a születés után is mert nem bizti h kelleni fog. Tejtároló edény,cumisüveg,cumi,nekem volt mikrós sterilizálom is. Kiságyba matrac,lepedő,rácsvédő,takaró,textil pelus. A légzés figyelőt és a mérleget én úgy béreltem. Most hirtelen ennyi jutott eszembe.:)
2015. nov. 15. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
2-es vagyok fürdőlepedő,kád,kádállvány,fürdetőkrém.
2015. nov. 15. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Beírod hogy babakelengye, és kidob egymillió méretes listát, s ezeket szépen összeollózod a saját igényeiteknek megfelelően!


Írhatnánk, hogy babakocsi, ha magadra kötve hordoznád.

A kiságy is felesleges, aki maga mellett altatja.

Cumisüveg csak tápszeres babának kell (ezt pedig előre nem tudhatod, ha csak eleve úgy nem döntesz).

Mellszívó se kell mindenkinek....


Van, ami valakinek létszükséglet, másnak felesleges. Pl.: mi nem vettünk kádállványt, mert nem elengedhetetlen. A gyerekszobában lévő felnőtt ágyra tettük.

2015. nov. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!