Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15 hónapos gyerekem minden...

15 hónapos gyerekem minden éjjel óránként ébred, csak a szoptatás nyugatja meg. Miért csinálja ezt?

Figyelt kérdés
Kevés a tejem vagy a foga fáj? Mit csináljak? Adjak tápszert neki este? A cumit és a vizes innivalót ellöki.
2015. nov. 16. 21:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Semmit! Max a cumit kipróbálhatod. Gondolom már szinte mindent eszik,így ki kellene bírni az éjszakát.
2015. nov. 16. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tápszert ekkora gyereknek? Ha este rendesen vacsorázik, akkor kötve hiszem, hogy éhes lenne.

Hány foga van már? Melyik jön éppen?

2015. nov. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Eszik, iszik lefekvés előtt. Az őrlőfogai már kibújtak, most a szemfogai nőhetnek. Adjak neki valamilyen fájdalomcsillapítót éjszakára? Vagy ez a szeparációs szorongás miatt lehet?
2015. nov. 16. 22:53
 4/6 anonim ***** válasza:
Egy éves a fiam, nála ennyire ugyan nem durvult el a helyzet, de azért hasonlo volt. Most eljöttek a szüleim egy hétre (külföldön élünk), és anyukám kelt hozzá. Elsö éjjel kétszer kelt, másodikon egyszer, harmadik éjjel ota átalussza az ájszakát. Lehet, hogy csak nálunk müködött, de ha megoldhato, probáljátok ki, mert tuti, hogy nem éhes oránként.
2015. nov. 16. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ez nem ehseg ennyi idosen mar nem ehsegbol szopizik - foleg ha lefekves elott eszik - hamem mert mert megszokta hogy ott a cicid ha keri...tanulj meg nemet mondani es adj neki cumit ha igenyli
2015. nov. 17. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ugyanennyi idős a lányom, és mostanában nála is ez van pedig soha nem kelt fel éjjel, max 1x-2x, de olyankor kapott vizet és aludt tovább. Most viszont félóránként felkel, felül és ordít torka szakadtából, de úgy hogy megnyugtatni nem lehet. Ha felveszem az a baja, ha inni akarok adni neki elhajítja, semmi nem használ csak sír. ordít. És ezt félóránként, nagynehezen elalszik aztan felkel és kezdi újra. Párom már kivitte, hogy lemosdatja mert sehogy nem akarta abbahagyni, de az se hatott, mégjobban belelovallta magát. Szerintem a foga jöhet, mert eddig sose csinált ilyet. (12 foga van kint, szerintem neki is most jöhet a szemfoga). Érdekes, mert eddig meg se érezte a fogzast, de most ez kikészíti őt is meg minket is. Én azt hittem, hogy csak hiszti, de mikor már 5x kelt fel és ordított, meg csapkodott adtam be neki nurofent, utána nem kelt fel.
2015. nov. 17. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!