Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért csinálja azt a kisbabám...

Miért csinálja azt a kisbabám hogy az éjszaka közepén felébred bámészkodni egy órára vagy talán többre is? Ez normális baba viselkedés?

Figyelt kérdés
2015. nov. 20. 09:12
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
89%
Az enyém is felébred éjjel és nézelődik, de vissza is alszik csak addig odébb kúszik picit és ha bealudt, vissza kell tennem, mert idegesíti, hogy a fejéhez ér a rácsvédő. Ő ugyan nem kér enni, sem altatni nem kell, de kell kis idő, ameddig visszateszi a fejét. Nem szoktam hozzászólni, a lélegzetemet is úgy csinálom, mintha aludnék. Csak éha nehéz visszatartani a röhögést, olyan cuki. Ő már nem eszik csak este 8 kor, aztán reggel 7-kor, de mégis körbenéz éjjel. 3 hónapos.
2015. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne aggódj, majd elhagyja! Csak ne foglalkozz vele olyankor. Amíg nem sír, hagyd. Az enyémeknél is elő-előjött. Tartott pár hétig, v pár napig, aztán abbahagyták.... majd rákaptak valami másra.... :)
2015. nov. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Másfél éves koráig csinálta a nagylányom.

Öt hónaposan még azt se tudja, hogy különálló ember vagy.

Nálunk akkor maradt el, amikor a napközbeni két alvást lecsökkentettem.

Utána megszűnt.

2015. nov. 20. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Az én gyerekem 6 hónapos ,egy jó ideje ezt csinàlja.Elkezd gügyögni ,megfordul.Amikor odamegyek hozzá majd kiugrik annyira örül.Ilyenkor kiveszem és mellettem visszaalszik.De ez jó megoldás ,rá fog szokni erre vagyis már rászokott.Próbáld meg ne etetni már éjjel ,ahhoz már nagy.Kínàld vízzel esetleg.
2015. nov. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Az én fiam 19 hónapos, a mai napig ezt csinálja. Már hónapok óta. Kezdjük megszokni. Fél 3 körül kel és 4-ig, fél 5-ig fent van. Nem akar kimenni az ágyból, csak vergődik, elmondja az összes szót, amit tud, néha megcsapkod aztán egyszer csak visszaalszik.
2015. nov. 20. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
és vajon miért? a védőnő nem mond erre semmit?
2015. nov. 20. 16:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!