Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 15hónapos lányomnál hogy...

15hónapos lányomnál hogy kezdjem a bilire szoktatást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 20. 17:15
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem még sehogy,várj vele nyárig.
2010. márc. 20. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Próbáld reggelente ébredés után rátenni,amikor általában pisil,vagy kakil.Közben játszatok valamit amit szeret,nézegessetek képeskönyvet,dalolj neki.Ha nem sikerül nem baj,idővel majd rájön,mire is való a bili.Az én kisfiam alapból nagyon szeret rajta ücsörögni,mesét is úgy néz,hogy a bilijén ül,persze ruhástól.Lényeg,hogy ne féljen tőle,szeresse meg.A nyár előttetek,addig biztosan menni fog.Sok sikert:))37hkm:))
2010. márc. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Azt mondjak 2 evesen lehet öket raszoktatni,varj a nyarig.
2010. márc. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Fiam 16 hónapos, mondja hogy kaka, mikor kakilt vagy mostanában előre szól, külön is vonul, van egy bilije, de csak dobálja, játszik vele, rá nem ülne, próbáltam belepisiltetni, de elállt onnan és mellépisilt:) biztosan várok még!
2010. márc. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, akkor várunk nyárig:)
2010. márc. 20. 22:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!