Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos kisfiam mindennap...

10 hónapos kisfiam mindennap 5 órakor kel és éjjel is eszik még. Nincs erre valami megoldás hogy tovább aludjon?

Figyelt kérdés
Hajnalra mindig bedugul az orra és nehezen lélegzik, szerintem ez is zavarja őt. Már próbátam nedves törölközőt tenni a radiátorra, párologtatót, nem bekapcsolni a fűtést stb.
2015. nov. 21. 06:19
 1/7 anonim ***** válasza:
Próbálj orrspray-t használni neki én a terhességem miatt ugyan ezzel a problémával küzdök és a kisfiam orrspray-je használ. Most viccen kívűl védőnő tanácsolta, hogy azt használjam. Afrin orrspray. Egyébként hánykor alszik el? Mennyit és mit szokott enni mielőtt elszundít? :)
2015. nov. 21. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
hidegpárásítót használj! csak attól lesz a levegő jó, a törülköző semmit nem ér, nem jó simán vizet párologtatni, az nem olyan, csak max bepenészesedtek :)
2015. nov. 21. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A hidegpárásítót is használtuk már de semmit nem segített. Orr spray-t szoktam neki,azzal jobb volt a helyzet. 7, fél 8 körül alszik el es 6 körül vacsizik vajas kenyeret vagy puffasztott rizst, közvetlen elalvás előtt pedig tejet,tapszert.
2015. nov. 21. 17:19
 4/7 anonim ***** válasza:

jaa. hát ha 6kor vacsorázik és 7-kor leteszed akkor semmi különös nincs abban, hogy 5kor felébred. 10 óránál többet miért kéne aludni?

vagy tedd le később, vagy feküdj le te is korán és kezdjétek a napot 5kor. mondjuk én a később fektetést választanám, de azt hiszem, így hogy alszik 10 órát éjjel, egy szavad nem lehet :) a 6 évesem se alszik többet :D

2015. nov. 21. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
és még egy gondolat. a puffasztott rizs nem vacsora, maximum uzsonna, de annak sem tápláló 10 hónaposnak. rendes ételt adj neki, pl. azt amit ebédre is evett, főzeléket husival, egytálételt, vagy vajaskenyérhez adj felvágottat és nyers zöldséget. sok múlik azon, hogy jól lakik-e este, ez amit leírtál ez nem éppen laktató, egészséges étel...
2015. nov. 21. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jolvan akkor adok neki laktatóbbat vacsira. Volt ra pelda hogy napokig 8-kor aludt el es ugyanugy koran kelt,sot itt ott fel 5-kor is. Lehet hogy o ilyen koran kelo. Jo lenne ha nem 7-kor jarna aludni igen de egyszeruen nemtudom ot ebren tartani. Mindegy,probalkozunk. Koszonom a tanacsokat.
2015. nov. 21. 20:03
 7/7 anonim ***** válasza:
Az én kisfiammal is ugyan ez a helyzet igazából, de felkel és miután reggelizett, kijátszotta magát vissza is alszik.
2015. nov. 22. 04:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!