Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hova kell mennem? Mi az...

Hova kell mennem? Mi az eljaras? Eddig boldog 5hetes kismama voltam. Eddig. Ugy hozta a sors, ne iteljetek el mert nem tudjatok mi tortent, hogy abortuszra kell mennem. Masfel honap mulva leszek 18.

Figyelt kérdés
Minden korulmeny meg lett volna, nem terveztem babat de igy alakult, es mindent mar elterveztunk. Sajnos igy KELLETT dontenem. Itt Pecsen mi az eljaras? Hova kell mennem anyukammal, mit kell csinalnom? Megegyszer mondom hogy nem vagyok kivancsi azokra akik ugyan ugy az abirtusz ellen vannak mint eddig en voltam. ?
2015. nov. 21. 13:52
 1/2 anonim válasza:

Nőgyógyász, ő elküld védőnőhöz, ahol mindent elmondanak.

Sajnálom :(

2015. nov. 21. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Igen a nogyogyaszt kell felkeresni ha megallapitja az elo terhesseget neki jelzed hogy nem tartod meg. O kuld tovabb. En is sajnalom!
2015. nov. 21. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!