Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor kezdenek el segítség...

Mikor kezdenek el segítség nélkül járni a babák?

Figyelt kérdés
1 éves a kisfiam, stabilan áll és lépked segítséggel, de az önálló járás szándékát nem látom még rajta.
2010. márc. 21. 09:56
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én kisebbik fiam segítséggel kezdett tipegni 13 hósan, jobbára inkább mászott és 17 hósan kezdett stabilan egyedül járni. A nagyobbik fiam 12 hósan kezdett tipegni és 15 hósan kezdett önálóan járni.
2010. márc. 21. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem is tudom merjek e válaszolni de az én lányom 10 hónapos és teljesen egyedül jár már.Bent a szobában magabiztosabb kint még néha fogja a kezem ha nem egyenes az út.
2010. márc. 21. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az enyém 1 évesen kezdett el önállóan járni. Az átlag 14 hónap, ha jól tudom. Ne izgulj :)
2010. márc. 21. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem pár napja indult el a lányom, 1 éves. Mindig úgy sétáltunk hogy fogtam az egyik kezét és mentünk, aztán egyszer csak egyik nap gyakorlatilag ott hagyott. Nem is foglalkoztam vele mert azt hittem nem figyel és azért sikerült, de este az apjánál is így csinált, na az már gyanús volt... :))) Most meg megy mint a golyó, de többször van hogy kéri a kezemet vagy inkább mászik.
2010. márc. 21. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!