Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiam allandoan atpisili a...

Kisfiam allandoan atpisili a pelusat, minden ejjel. Szegenykem hata csupa pisi. Felek hogy megfazik emiatt. Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Probaltunk mar sokfele pelust - Pampers 4+ baby dry, sima tescosat, Huggiest is, es meg nagyobbat is vettem neki, mint amilyen a sulyahoz kellene. Nincs valami tanacsotok? Amugy 10.5kg.
2010. márc. 21. 15:18
 1/8 anonim ***** válasza:
Sajnos ez nálunk is sokszor előfordul, én próbálok résen lenni és felébredünk átöltözni, és is próbáltam más pelusokat is az sem jött be nekünk sem. Oldalán alszik és így sajnos kifolyik hamar.
2010. márc. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Az en fiam is az oldalan alszik, lehet ez a gond? Nagyon zavar, felek kesobb problemaja lesz, megfazik a veseje, stb. En neha csak reggel veszem eszre hogy baj van es ejjel a szobaban olyan 19-20 fok van.
2010. márc. 21. 15:26
 3/8 anonim ***** válasza:
Én éjjel is átpelusoztam, de nem mindig lehet ezt kivédeni.
2010. márc. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Nálunk ugyanez volt,mig nem vettem Pamperst,az nagyon bejött. Éjszakára jobban meghúzom a derekánál,igy nagyon ritkán folyik ki,de az is csak reggel. Lehet,hogy nem húzod meg eléggé.
2010. márc. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
a lányom ugyanennyi kiló, Liberonk van, és szinta sosem pisis.
2010. márc. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Figyeled a kukiját pelenkázáskor? Mert nálunk olyankor fordult ez elő, mikor nem igazgattam el a kukiját és neki enyhén jobbra lóg, így jobb oldalon mindig elázott a pelus.
2010. márc. 21. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Libero pelust vegyél, eggyel nagyobb méretet, mint ami a súlya miatt kellene. Szerintem 6-os Liberót próbálj.
2010. márc. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Koszi a valaszokat! Sajna a Libero kizarva, kulfoldon elunk, itt nem lehet kapni, de talan tenyleg lazara hagytam a pelust, tegnap jobban behuztam, es nem lett pisis!
2010. márc. 22. 10:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!