Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha valaki nem szoptat, akkor...

Ha valaki nem szoptat, akkor a szülés után mennyivel lehet elkezdeni edzeni, sportolni?

Figyelt kérdés

Egy genetikai betegség miatt lesz programcsászárom, és a szülés után szedendő gyógyszereim miatt tápszeres lesz kezdettől a babánk.


Aki nem szoptatott már a 6 hetes kontroll után elkezdett futni/úszni?


Nyilván előtte is sétálunk majd nagyokat a picivel, de az intenzív sport mikor kezdhető meg?


25 hkm



2015. nov. 30. 16:39
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hematológus?

Elárulod, hogy pontosan mi a bajod?

Kíváncsiság, hogy milyen vérképzéssel kapcsolatos probléma miatt nem lehet hüvelyi úton szülni...

2015. nov. 30. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Ó, én 27 hetesen tartottam 11 kiló plusznál, elárulom neked, 14,5 kiló lett a vége :) Engem is mindenki ijesztgetett, hogy mekkora bálna leszek, ha már most ennyit híztam, mert az utolsó trimeszterben jön fel a legtöbb... Hát, nekem a 30. hét után összesen 2 kiló víz jött fel, de az 2 nap alatt, szóval elég egyértelmű volt, hogy az. Pedig nemhogy nem diétáztam, hanem szó szerint zabáltam az utolsó hetekben, folyamatosan éhen akartam halni. Amúgy én is a BMI szerint sovány voltam, amúgy normálisan vékony.

Én írtam egyébként, hogy császár után 12 hetet mondotta dokim, ő is csak úgy mondta, hogy a biztonság kedvéért, hozzá is tette, hogy valószínűleg nem lenne gond, de jobb a békesség.

Egyébként ez a szoptatás alatt gáz az izomláz sem teljesen igaz, baba-mama tornán hajtottak meg többször úgy, hogy azt hittem megpusztulok másnap, a lépcsőn alig bírtam lemenni, de semmi gond nem volt még soha a szopival (5 hónapos a lányom, kizárólag szopik).

2015. nov. 30. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
53%

Istenem, már itt is kukacoskodni kell, hogy miért nem szoptat?

Ha a kedve úgy tartja, hogy tápszerez, nektek akkor sem lenne beleszólásotok...



Kérdező, nekem is császárom volt, a terhességem előtt és alatta is elég aktív voltam, 6 hét után elkezdtem rendszeresen sportolni megint. Ha a doki azt mondja, hogy szabad a pálya, akkor hajrá! :)

2015. dec. 1. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
11: nem a véralvadási zavar miatt van a császár, hanem mert a hematológusom és a nőgyógyászom félnek, hogy elvérzem közben a szedett pár ezerféle gyógyszer miatt:)) Én bízom bennük, és szeretném túlélni. Már úgy megszokott engem a férjem:)
2015. dec. 1. 10:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!