Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj ha baba...

Szerintetek baj ha baba melett van műkörmöm?

Figyelt kérdés

Már régóta folyamatosan műkörmöm van.Soha nem sértettem meg vele senkit még magamat sem mert egyáltalán nem éles.Most viszont van egy 3hós babám, ez a 3. körmöm mióta megszültem viszont nagyobb mint az előző kettő..Sokan olyan csúnyán néznek rám mikor ezt meglátják, akiknek egyébként semmi köze nem lenne hozzá. Mellesleg szerintem nem vagyok rossz anya..Egyedül nevelem a kisbabámat és ő a mindenem törődök vele, egy percre se hagyom magára.

Jövőhéten megyünk orvoshoz meg védőnőhöz, félek ha ismeretlen emberek így néznek rám akkor az orvos szól is érte h kisbaba mellett nagy körmöm van.

Nem szeretném azt szégyelni hogy csinos szeretnék lenni mert még fiatal vagyok és szeretnék adni magamra. :(

Volt valaki hasonló helyzetben ? Vagy legalább csak adjatok tanácsot, foglalkozzak-e az ilyen emberekkel..??


2015. dec. 2. 10:32
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
jelöld ki és másold be,ugy kiadja a képet
2015. dec. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!