Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek baj ha baba...

Szerintetek baj ha baba melett van műkörmöm?

Figyelt kérdés

Már régóta folyamatosan műkörmöm van.Soha nem sértettem meg vele senkit még magamat sem mert egyáltalán nem éles.Most viszont van egy 3hós babám, ez a 3. körmöm mióta megszültem viszont nagyobb mint az előző kettő..Sokan olyan csúnyán néznek rám mikor ezt meglátják, akiknek egyébként semmi köze nem lenne hozzá. Mellesleg szerintem nem vagyok rossz anya..Egyedül nevelem a kisbabámat és ő a mindenem törődök vele, egy percre se hagyom magára.

Jövőhéten megyünk orvoshoz meg védőnőhöz, félek ha ismeretlen emberek így néznek rám akkor az orvos szól is érte h kisbaba mellett nagy körmöm van.

Nem szeretném azt szégyelni hogy csinos szeretnék lenni mert még fiatal vagyok és szeretnék adni magamra. :(

Volt valaki hasonló helyzetben ? Vagy legalább csak adjatok tanácsot, foglalkozzak-e az ilyen emberekkel..??


2015. dec. 2. 10:32
1 2
 2/11 anonim ***** válasza:
45%

NEmrég volt egy hasonló kérde´s, csak ott még kismama volt a kérdezö.


Mindenki egyetértett azzal, hogy a müköröm nem árt, söt sok esetben jobb, mert nem hasad be könynen, ezért kevesebb sérülést okozhat. Viszont baba mellett csak nem túl hosszú (az ujjhegyen nem túlérö) körömhosszúság ajánlott.


Egy kismama/anyuka is lehet csinos, asok vélemével meg nem foglalkoznék a helyednek.

2015. dec. 2. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
96%

Szerintem attól függ, hogy milyen műköröm.

Vannak teljesen normálisak, amik semmivel sem "veszélyesebbek", mint a saját köröm.

De a nagyon nagy lapátok vagy hegyes boszisak láttán én is furán néznék :)

De az alapból nem baj, hogy műköröm. Az is lehet szép, ápolt.

2015. dec. 2. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
47%

nem baj, mondjuk meg mondom őszintén fogalmam sincs, hogy a fenébe lehet 2 centis körmökkel f...et törölni, nem hogy egy babáét :D


természetesen, ha kis diszkrét manikűrre gondolsz, miért ne lehetne? Csak azt kerüld, amivel felsértheted a bőrét, illetve az első pár hét húzós, kapkodós, ha gondolod, hogy hátráltatna esetleg, vagy sok időt igényelne, akkor inkább most válassz egyszerűbbet. 4-5 hónaposan már jobban el van a baba, akkor több idő jut a szépségre.

2015. dec. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

img.mukorom.hu/galeria/zseles-mukorom-kepek-2/560/112734_dscf7024.JPG


Hát hasonló ahoz ami a képen van...

2015. dec. 2. 10:56
 6/11 anonim ***** válasza:
27%

Beképzeled, hogy mások ezzel foglalkoznak.


Amúgy műköröm nélkül is van élet, nem attól csinos valaki.

2015. dec. 2. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

Nekem ez nagyon hosszú, nekem ilyen van:

[link]

Első voltam

2015. dec. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
60%

Uhh, az 5-ös nagyon durva. Ezzel a saját fenekemet is félnék kitörölni :D

A 7-es nagyon szép!

2015. dec. 2. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
41%

Ez a fenéktörlős marhaság nem unalmas? Ti a körmötökkel kaparjátok a feneketeket? Én papírt használok.

Nem gond, ha műkörmöd van a baba mellett. Vastagabb, mint a természetes körömlemez, így nem veszélyes. A higiéniával kapcsolatban meg annyi, hogy a természetes köröm alá is ugyanúgy bemegy a kosz, a víz-szappan-körömkefe kombó pedig gyönyörűen kitakarítja. Ha neked kényelmes a hossza, nem akadályoz a baba ellátásában, akkor senkinek semmi köze hozzá, hogy mekkora.

2015. dec. 2. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem nyit ki képet
2015. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!