Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabádat éjszaka minden...

Kisbabádat éjszaka minden szoptatásnál tisztába teszed?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor, amikor kakis a pelenkája?
2015. dec. 4. 13:09
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Dehogy. Nem vagyok én magam ellensége. Ha tisztába tenném, felébredne. Csak ha kakis.
2015. dec. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Csak ha kakis volt,dehogy ébresztettem volna fel.
2015. dec. 4. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Sosem, csak ha érezhetően nagyon megtelt, vaggy kakis - de olyan még sosem volt egyiknél sem éjjel.
2015. dec. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Dehogy, csak ha kakilt.
2015. dec. 4. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Nem, csak ha kakilt volna, de olyan meg nem volt. :)...
2015. dec. 4. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
17%

Én tisztába tettem amíg kelt éjszaka enni.


Ne haragudjatok de mi az h akkor felébredne? Amikor eszik nincs fent? 3 óránként a szájába nyomjátok a cicit azt úgy álmában eszik vagy mi?

2015. dec. 4. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Az én fiam mondjuk tápszeres volt 3 hetes korától, de mindig csak egyszer evett éjjel, nem 3 óránként. Megette a kaját, a végén már gyakorlatilag aludt a karomban. A pelenkázásnál viszont le kell vetkőztetni, mozgatni, bizony az enyém felébredt volna, míg az evésbe belealudt újra.
2015. dec. 4. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

6os vagyok!


Akkor így értem h gondoltad te a felébredést. Eszembe se jutott h vki etetés után pelenkázik.


Én mindig etetés előtt pelenkáztam/pelenkázom így ügye simán bealszik kaja végére.

2015. dec. 4. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
7. vagyok. Ha etetés előtt pelenkáztam volna, akkor sajnos ugyanúgy felébredt volna. Ő mindig 3-kor evett, de csak egy kis nyüszögés volt és már kapta is a kaját, teljesen nem ébredt fel. Ha én elkezdem akkor pelenkázni, akkor üvöltés lesz belőle, attól nyilván teljesen éber lesz és nem szinte félálomban eszik és alszik utána vissza. Egyszer a férjem megcsinálta, hogy átpelenkázta éjjel, mert elfelejtettem szólni, hogy ne tegye (amúgy a fiam sosem kakilt éjjel), hát arra az üvöltésre, amit levágott, máig emlékszem, pedig már 3,5 éves. Na, ott ő is megtanulta, hogy nem maceráljuk éjjel :) Mondjuk 8 hetes korától nem kelt éjjel, úgyhogy sokáig nem kellett ilyennel foglalkoznunk.
2015. dec. 4. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, számomra mind hasznos volt.

Kislányom három hónapos múlt, egyszer (vagy szerencsés esetben egyszer sem) ébred éjszaka. Én eddig mindig átpelenkáztam, ugyan felébredt, de gond nélkül vissza tudott aludni.

Viszont tényleg csak pisilni szokott ilyenkor, a kaki reggelre érkezik, ezért is érdekelt, hogy ti hogyan csináljátok.

2015. dec. 4. 14:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!