Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabádat éjszaka minden...

Kisbabádat éjszaka minden szoptatásnál tisztába teszed?

Figyelt kérdés
Vagy csak akkor, amikor kakis a pelenkája?
2015. dec. 4. 13:09
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
A 6-os problémáját nem értem. Ébredés és ébredés között is van különbség. Ha felkel enni, akkor gyakorlatilag a szemét sem nyitja ki, eszik, majd visszateszem az ágyába és alszik. Ha átpelenkázom, felébred rendesen (kinyitja a szemét is), és követeli a szórakoztatást, nem lehet visszaaltatni.
2015. dec. 4. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
31%

6os vagyok hát kössz a lepontozást...


Bocs h nem értettem h gondoltátok, nekem mindkét gyerekem kinyitja a szemét és felkel ha enni akar és nem álmukban tömtem meg egy nyikkanásra így nem értettem h a pelenkáson már mi múlik...

De hát legalább volt kit lepontozni mert máshogy csinálja mint ti és még kérdezett is...

2015. dec. 4. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
90%
En igen mert este 9 után hajnal 3-kor kel fel enni és nagyon pisis a pelenka. Szerintem át is ázna reggelig.
2015. dec. 4. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Nem pontoztalak le, de kellett volna, mert jó nagy idióta vagy.


Sehol nem írtam, hogy egy nyikkra megtömöm. Azt írtam, hogy nem ébred fel rendesen. Nem nyitja ki a szemét. Nem azt, hogy csak nyöszörög. Üvölt, mint a sakál, mert éhes. Ő ezt tudja félálomban is csinálni. Ha átpelenkáznám feleslegesen, akkor rendesen felébredne és három óra hosszáig le se lehetne lőni. Namármost ez nekem hajnali 4-kor nem vicces. De 6-os nyilván ősanya és ezt is kibírja. Én inkább elkerülöm.


11-es

2015. dec. 4. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerintem rám gondolt az egy nyikkra megtömöm megjegyzéssel. Engedd már meg nekem 6-os, hogy ismerjem a gyerekemet és el tudjam dönteni, hogy adnom kell e neki enni vagy sem. Szerintem tisztán és kedvesen elmagyaráztam, hogy nálunk hogyan mentek a dolgok, de már látom, hogy kár volt.
2015. dec. 4. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!