Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem baj hogy kisfiam ennyit...

Nem baj hogy kisfiam ennyit eszik? Bövebben lent.

Figyelt kérdés

Reggeli:Tápszer(150ml)+gyümi

Tizorai:Gyümi190gramm

Ebéd:Fözi200gramm+táppi200ml

Uzsi:Joghurt két pohárral

Vacsi:Fözi+200 ml táp

Aztán este még kétszer kell és 400 ml tápot iszik(2+2).Nagyon soknak találom de nem hánnya ki.Nincs töle semmi baja.Nem sok egy kicsit ez a mennyiség?

Itt azt olvastam hogy napközben nem eszik eleget akkor ébred este de ö eszik rendesen és mégis felkell este enni.


2010. márc. 22. 10:36
 1/5 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? Nem lehet, hogy csak növekedéi ugrásban van? Az enyémnek is vannak korszakai, amikor megenne egy egész lovat:):):)

Aztán pár nap/hét és visszaáll, 8,5 hós

2010. márc. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nyolc hos bocs elfelejtettem odairni.
2010. márc. 22. 10:46
 3/5 anonim ***** válasza:
Ahogy olvasom, számomra bizony soknak tűnik, bocs. Az, hogy nem hányja ki, egy dolog... a gyomor elég tágulékony, sokkal több is belefér, mint amekkora. De azért az se jó, ha állandóan túltelítődik, mert aztán túlzottan kitágul és úgy i marad, azaz mindig sokkal többet fog enni, mint amennyit kellene... Csak gondolj bele, a babák gyomra normál esetben akkora, mint az öklük... Ebbe belemegy az általad írtak alapján 20 deka főzelék+ még 2deci táp is.... Mekkora a babád egyébként??
2010. márc. 22. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Amit napközben eszik az nem sok, viszont ennyi idősen már rég nem szabadna éjjel is kétszer felkelnie és enni!! Arról próbáld leszoktatni. Vacsorára adj neki többet inkább. Amúgy az éjszakai evést leszámítva az én fiam ennél is többet eszik napközben :)
2010. márc. 22. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

68 cm és 7020gramm.A védönö szerint nem hizik sokat.

Az éjszakai evésről hogy tudom leszoktatni?

2010. márc. 22. 12:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!