Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 20 hónaposnak mikulásra és...

20 hónaposnak mikulásra és karácsonyra mit lehetne? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
20 hós lesz kislányom karácsonykor, szerintetek mit kérjek neki a nagyiktól és a keresztszülőktől. Nagyon sok játéka van már és valami értelmeset szeretnék. Előre is köszi a válaszokat.
2011. okt. 17. 12:52
 1/8 anonim ***** válasza:
gumi ugrálóállatka, mászóalagút, Aqua Doodlee rajzabrosz, játék babakocsi kisbabával (+ kellékek pl cumisüveg), Playmobil 1-2-3 farm v egyéb készlet; Apróságok képeskönyve vagy a Karácsonyi képeskönyv : Anne Suess ▪ Alexandra Kiadó;
2011. okt. 17. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Kislányom 21 hónapos ő most a főzőcskézésért van oda esetleg kaphat pohár tányér készlet,baba konyhát.ha még nincs neki! :)
2011. okt. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kaphatna futokerékpárt tavasszal tudná már használni,vagy egy sátort hercegnőset ,micimackósat.Szerintem 20 hónapos kislánynak ami értelmes lehet a játékon kivűl az a ruha de azt meg felesleges előre megvenni.Kapjon mindenkitől kisseb ajándékot meg pénzt ,igy majd azt veszel rajta amire szüksége lesz.
2011. okt. 17. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hát talán az lenne jó, ha meg tudod könnyen oldani és budapesti vagy, hogy a Budaörsi Brendon mellett van az a nagy Régió játékáruház, ott aztán van rendesen választék, még én is beleszédülök, amikor néha bemegyünk. Szóval, talán érdemes oda besétálni, nézelődni egyet, felírni, amit jónak gondolsz és odaadni a nagyszülőknek, keresztszülőknek. A főzőcskézős, szerepjátékos dolgok, illetve a Lego Duplok nagyon jók vagy nézd meg a www.fakopancs.hu oldalt, ott is vannak értelmes, szép játékok, illetve a www.mindenkiaruhaza.hu oldalon is (mindkét helyről vásároltam, megbízhatóak). Még eszembe jutott a Crayola lemosható filctollak, akár a szájába is veheti, és bárhonnan ki lehet mosni, le lehet törölni. Vagy akár gyurma, a Crayolának azt hiszem, az is van. Sok sikert!
2011. okt. 17. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia, kislányom 19 hónapos lesz akkor, az biztos, hogy sok duplót fog kapni - már most is szívesen játszik vele, aztán könyveket, Mikulásra már megvettem neki pl. a kisvakond sorozatból (rendes képeskönyv, nem lapozó) a karácsonyfásat, mikulás és karácsony között jól belemélyedünk majd a témába, de pl. Boribont is tervezek venni. Aztán logikai és készségfejlesztő játékokat, mint pl. olyan készlet, amiben nagy méretű fagolyókat lehet fűzni egy cipőfűzőszerű madzagra, de szerintem jó ötlet lehet még a mesekocka, 4-6-8 részes fa alapú puzzle vagy nehezebb berakó, ha már ügyesen motorozik a lányod, akkor tavaszra futóbicikli, aztán lassan jön a gyurmázós-festegetős korszak is, szóval gyurma, moonsand, ujjfesték, zsírkréta, aszfaltkréta, rajztábla, ha még nincs, akkor esetleg kisasztal székkel, stb. Esetleg ha már nagyobb ágya van, vagy ágyat terveztek cserélni, akkor ágyneműk (a jó minőségű elég drága, és nem elég egy garnitúra) esetleg ha modernebb a család, akkor akár vásárlási utalvány, hogy tavaszra lehessen új ruhatárat venni :)...
2011. okt. 19. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
szánkót :)
2011. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
66%

Ne haragudj kedves kérdező, hogy nem válasz miatt írok, hanem, hogy elmentsem a kérdésedet!

Nagyon jó ötleteket írtak a többiek, az én lányom most 19 hónapos, ezért neki is hasonló az érdeklődési köre:)

2011. okt. 19. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
75%
.
2011. okt. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!