Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyi volt az a legrövidebb...

Mennyi volt az a legrövidebb idő, amikor ki tudtatok váltani egy szoptatást?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:
1 hónap, mondjuk nem sietettem, mert úgy gondolom, ez nem verseny. Mindig a gyerekhez igazítottam, hogy mennyit evett meg szívesen, erőltetni soha nem akartam. Nem bántam meg. 19 hónapos, szívesen megeszik mindent, nem válogat, az étvágya is jó és még mindig szopik :))
2010. márc. 22. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A saját ütemében haladtunk, nem erőltettem semmit. Először az ebédet váltottuk ki, kb 4-5 hét alatt, aztán a tízórait kb 3 hét alatt, aztán az uzsonnát szintén 3 hét alatt.
2010. márc. 22. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Tök jó ezt olvasni, kár hogy nálunk még mindig semmi jele, hogy Manó elhagyná a cicit! 10,5 hónapos és még mindig a fő tápláléka az anyatej. El sem akarja fogadni az ételt, csak kóstolgat még mindig...bocs az off-ért
2010. márc. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!