Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tényleg kevés egy két hónaposn...

Tényleg kevés egy két hónaposnak karácsonyra csak egy ajándék?

Figyelt kérdés

Egy kedves ismerősöm megkérdezte,hogy mit kap Karácsonyra a 4 éves fiam. Elmondtam, erre rákérdezett,hogy a kicsi. A kicsi most 10 hetes. Mondtam,hogy vettem egy ilyen falra kivetítős teknőst. Elkerekedett szemekkel kérdezte,hogy csak ennyit? Hogy nem érzem gáznak,hogy nagy ennyi mindent kap, a kicsi pedig csak ezt, pedig igazán megtehetnénk, mert jól állunk. Hirtelen köpni-nyelni nem tudtam.

Tényleg kellene még vennem valamit a kicsinek?


2015. dec. 12. 15:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Azért én még megkérdezném a kedvestől, hogy mégis mi a franc köze van hozzá, és törődjön már a ssaját - tők unalmas - életével.
2015. dec. 14. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
3 éves is egy ajándékot kap (+ egyet-egyet nagyszülőktől, nagynéniktől, stb) a kicsi 12 hetes, ugyanígy.
2015. dec. 14. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!