Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok a babátokra /5...

Mit adtok a babátokra /5 hónapos/ mostanság amikor kimentek levegőzni a babakocsival?

Figyelt kérdés
2010. márc. 22. 22:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Ma pl. harisnya, kantáros kord naci, hosszú ujjú body, vékony kabát, vékonyabb pamut sapi, és kocsicipő volt a picuromon. (B)
2010. márc. 22. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

4 hós a babám, és mivel kinőtte már a newborn overált, és újat már erre az időre nem akarok venni, próbálkozom az öltözékkel: hosszú ujjú body, harisnya, kord kantáros naci, plüss pulcsi (elöl patentos, kapucnis) és tavaszi dzseki. Sál, ma pl. a melegebb sapi (kenguru goldos) de hétvégén a tavaszit adtam rá. Tutyi a lábára és ugyanaz a takaró, ami télen volt. Ja, és mózesben.

Ha jó az idő, a pulcsi helyett csak egy cipzáros termo kapucnis pulcsit adok, dzseki nélkül pl. hétvégén.

Ha farmert adok rá, akkor egy kis mellény is megy a bodyra. Lényeg, hogy elöl, hátul azért legyen rajta réteg.

2010. márc. 22. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

ez nagyon jó kérdés :)

vasárnap a szép napos időben, én csak egy rövid ujjú bodyt és egy plüss rugit adtam a kisasszonyra és persze egy közepesen vastag sapkát, a mózesben alul van egy vastagabb pokróc és még egy rajta is volt, de szegény még igy is annyira megizzadt, hogy féltem, hogy tüdőgyuszit kap :(

szerencsére nem, de nagyon tanácstalan vagyok én is, hogy ilyen sokat változik az időjárás, mibe öltöztessem a 4,5 hónaposomat????

2010. márc. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mi is igy jártunk (első baba) nemtudtam hogy adjak rá ruhát a kicsit csalókás időben melege volt ahogy vettem ki a kocsiból kapott egy kezdődő tüdőgyulladást azota nem adok rá annyi ruhát mindig nézem a kis tarkóját!! 6 hónapos kisfiu anyukája!!
2010. ápr. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Bocs,hogy írok,az én fiam már 2 éves,nekem a doki mindig azt mondta,hogy a gyerekre mindig csak egy réteggel töb ruhát adjak,mint ami rajtam van,plusz a babakocsiban sokkal melegebb van,mint amúgy,úgyhogy vigyázni kell az öltöztetéssel.Szerintem ti nagyon sok ruhát adtok a gyerekekre,a harisnyát már bőven el lehet hagyni.
2010. ápr. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én vagyok a keződő tüdőgyulladásos mi voltunk kinn tegnap ma még nem majd délután és adtam rá egy hosszu ujjú badyt egy vékony pulcsit egy kantáros nacit zokni meg kocsi cipő ha vhol meg álltunk beszélgetni és hüss volt akkor egy kicsit egy vékony takaróval betakargattam!!
2010. ápr. 30. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
11.55-nek: azért azt is nézd, hogy mikori volt a kérdés, és mikor írtuk, hogy harisnyát adunk rá. Több, mint egy hónapja volt az már!!!
2010. ápr. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!