Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos baba EGÉSZ NAP...

7,5 hónapos baba EGÉSZ NAP tutul, nyafog, nyüszít, üvölt. KÉRLEK SEGÍTSETEK!? (részletek lent)?

Figyelt kérdés

Kisfiam 7,5 hónapos, kb. 1-1,5 hónapja kezdte ezt a folyamatos tutulást (nem tudok szebben fogalmazni, konkrétan úgy tutul folyamatosan mint egy kutyakölyök). Ez egyre rosszabb, most már ott tartunk, hogy megállás nélkül szinte egész nap ezt csinálja és ha nem megyek oda hozzá, akkor teli torokból üvölteni kezd. Nem kúszik még egyébként (nagyon próbálkozik, illetve hátrafelé már közlekedik), gondolom ez is frusztrálja, mert már nagyon okos, mindent megnézne, de nem tud odamenni. Sokszor a saját játékai se kötik le, van egy rakás játéka, kínomban mindent összevásároltam, adogatom a kezébe sorra, de nem érdekli vagy csak pár percig. Úgy veszem észre inkább ölbe lenne, azt szeretné, hogy járkáljak vele, ő meg nézelődjön...idegen helyen tök jól elnézelődik, társaságban is elvan, csak otthon van nála ez a hiszti. A szeparációs szorongáshoz még kicsi szerintem, meg akkor is sokszor üvölt, ha a szobában vagyok. Mi ez??? Más tapasztalta már ezt? Ha beindul a kúszás jobban el lesz majd???Totál le vagyok már strapálva, semmit nem lehet tőle...sokszor enni is három részletbe tudok, WC-n úgy vagyok, hogy hallom, hogy üvölt...szusszanásnyi időm nincs, kivéve ha alszik, akkor általában takarítok.

Nem veszi körbe túl sok minden, a játékok felét két hétre elteszem és aztán újra elő veszem. A tv nem megy egyáltalán. Alszik napközben háromszor, jó étvággyal eszik. Nem lett kézhez szoktatva, soha nem hurcoltam egész nap. Mit csináljak? Kérlek segítsetek!


2015. dec. 12. 17:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Ugyan ez volt nálunk is, ahogy elkezdett kúszni nyugis lett mert el tudott érni mindent amit akart, aztán a masszassal teljesen megszűnt az ilyen jellegű nyuhoges de a kuszas is sokat javított. Tarts ki , el fog kezdeni hamarosan kúszni.
2015. dec. 12. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Ohh, remélem igazad van kedves utolsó! Én is úgy látom, mintha ez frusztrálná leginkább. :(
2015. dec. 12. 22:04
 13/15 anonim ***** válasza:
Hordozókendő? Tudnád csinálni a dolgod, ő meg közben nézelődhetne.
2015. dec. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Vszeg a kúszás miatt frusztrált... kitartás, amint elkezdi, legalább ettől nyugtod lesz - csak akkor meg mindent ki fog pakolni, ha tudja, úgyhogy a szekrényajtókat jobb lekötözni... pár kivétellel. :)
2015. dec. 14. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Ja szep fokozatosan elmult nála ahogy végre tudott közlekedni. Most mar kapaszkodva all, mászik,ül... Jo gyerek lett :)
2016. febr. 29. 15:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!