Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy ment gyermeketeknél a...

Hogy ment gyermeketeknél a körülmetélés? Hány hetes korban csinálták és hogy kellett intézni az ügyeket?

Figyelt kérdés

Tanácstalan vagyok. Körül szeretnénk metéltetni a gyermekünket, és nem tudom, hogy már a szülés előtt kellene-e keresnem rá megfelelő orvost, vagy ráérek? A gyerekorvos tud majd mondani jó szakembert, és beutal hozzá? Vagy magánban is meg lehet csináltatni?


Tapasztalatokat szeretnék a dologról!



2015. dec. 15. 16:14
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
30%
A férjed is átesett a műtéten?
2015. dec. 16. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 A kérdező kommentje:

21: igen. csak nem most 36 évesen, így már nem emlékszik rá. így más tapasztalatokat kell keresnem:) ezért is írtam ki a kérdést, hátha valaki tapasztalatokat ír, de végül finoman szólva sem sikerült a kérdésre válaszolni. (anyósom sem tudja nagyon felidézni, mert azért nem ma volt, és azok a kórházak már ugye nem is üzemelnek, ahol ők nézelődtek)


de az egy embernek, aki értette a kérdésem célját, annak nagyon köszönöm, mert sokat segített a baráti tapasztalatával.

2015. dec. 16. 09:51
 23/33 anonim ***** válasza:
73%

Mivel a fiunk is ez előtt áll úgy tűnik (fitymaszűkület miatt), nem mondok erről véleményt, sajnálom szegényt nagyon.

De azt azért ne gondold, hogy a hpv és a körülmetélés között van pozitív kapcsolat.

Az exem évekig járt kezelésekre, egy kaland miatt, pedig baba korától körül volt metélve, mert az anyukája ragaszkodott hozzá anno.

2015. dec. 16. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:

23: én egyáltalán nem látom a véleménykérés szót a kérdésemben, szóval majd ha meglesz a műtét, akkor a gyógyulási és egyéb tapasztalatokról szívesen fogadom a beszámolódat. Hiszen a tapasztalat szót látom a kérdésemben.:)


A hpv dolgot nem én gondolom, hanem az orvosok, de úgy tűnik, akkor akad kivétel mégis.

2015. dec. 16. 11:12
 25/33 anonim ***** válasza:
25%

Úgy látom, nehezen viseled, hogy itt nem igazán találtál bólogatókat:/


Pedig én is leírom a véleményem, ha érdekel, ha nem:) Tudod, ez ilyen ország, ilyen oldal;)


Várd meg, amíg a gyerek legalább 14 lesz. Kérdezd meg tőle, hogy mi a véleménye! Itt néha kiátkozzák, aki fülbevalót rakat a lánya fülébe, mert az ő teste, stb.


Én modern, felvilágosult országokban betiltanám a csecsemők ilyen megcsonkítását! Hol van a szabad akarata ilyenkor???

2015. dec. 16. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
47%
Én lehet bevarratom a hüvelyemet, hátha segít a hpv elkerülésében. Most hogy így ijeszteget valaki benne. Amúgy én is kaptam ilyen hpv-s szemölcsöket. Egy körülmetélttől.
2015. dec. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
74%
Keress meg privát! Már írtam egy üzenetet neked privát, olvasd el!
2015. dec. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 A kérdező kommentje:

"Úgy látom, nehezen viseled, hogy itt nem igazán találtál bólogatókat:/ "


A kérdést elolvastad? Ha véleményt (vagy ahogy találóan te hívod, bólogatókat) kerestem volna, így szólna a kérdés: Szerintetek megcsináltassuk a kisfiunk körülmetélését? Mi a véleményetek.


Nos, a kérdés ehelyett úgy szól, hogy tapasztalatokat kérek.


De igazad van, ez egy ilyen ország.:/

2015. dec. 16. 14:15
 29/33 anonim ***** válasza:
34%
Én az anyát is körül metéltetném, csak hogy neki se legyen jobb.
2016. jan. 24. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
45%
29 és az a durva, hogy nem beszélsz hülyeséget, mert azt a kis bőrredőt a csiklójáról tényleg le lehetne vágatni, mert hát oda is be mehet a retek, meg minek az.
2016. jan. 24. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!