Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor hagynatok eloszor...

Mikor hagynatok eloszor kettesben apukaval a babatokat egy baratnoi takalkozo kedveert?

Figyelt kérdés
Kb 3 orat lennek tavol.
2015. dec. 16. 15:50
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
nem barátnő miatt hanem tanfolyam miatt, de akkor 7 hónapos volt már..szoptatások miatt én nem akartam magára hagyni meg hát a barátnők is megértették ezt és ők jöttek hozzánk. De ez én vagyok, nincs azzal sem gond ha akár 8 hetesen rá hagyod, hisz az apja :) csak készülj fel hogy a melled duzzadni csöpögni fog :)
2015. dec. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Az első perctől rá mertem hagyni, a gyerek apjáról beszélünk, nem? Felelősségteljes, felnőtt férfiről, nem egy hebehurgya tiniről. Aki nem meri ráhagyni az azért elgondolkozott, h kinek is szült akkor?


Vagy lefejt tejet vagy tápszert adott enni neki cumisüvegből, nem nagy mutatvány.

2015. dec. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

Tescoba bevásárolni kb 2 hónapos korában mentem először, ami kb 2 órát tartott (így szopira pont hazaértem)

Barátnőzni egyedül 6 hónapos korában mentem el, mert akkor már kicsit ritkábban szopizott az addig csak anyatejes babám, így apa meg tudta etetni otthon gyümölcspürével és nekem több időm volt elmenni (cumisüveg nálunk nem játszott mivel sosem használtunk így nem volt hozzászokva a babám, azt se tudta mit kell vele csinálni.)

2015. dec. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
100%

6 hetes volt a babánk amikor a tesómmal megindultunk csízmát venni meg beültünk pizzázni. A férjemnek és a babának sem okozott problémát, 2-3 óra hosszára mentem el.

Korábban nem volt aktuális, akkor nem is vágytam még el, nem azért, mert a babát félteni kellett volna a saját apjától. :)

2015. dec. 16. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
Majdnem 1 honapos volt mar mikor eloszor elmentem egyedul 'fellelegezni' egy kicsit, az apja vigyazott ra, de az csak 1 ora volt kb. Aztan mennem kellett ugyet intezni, orvoshoz, boltba stb... hamar felbatorodtam, es teljesen nyugodt szivvel hagytam kettesben eletem ket ferfiat, ahogy mar elottem is irtak az apa is egyenerteku az anyaval (optimalis esetben) es tudja mit kell csinalni. Nalunk teljesen mukodik a lefejem a tejet itthon hagyom modszer. Eddig 4 orat voltam leghoszabb idot el. Az is igaz viszont hogy ahogy szinten irta mar valaki elhasznaltam egy par melltartobetet amig tavol voltam es mire hazaertem ugy ereztem szetszakad a mellem a sok tejtol, de ez az egyetlen dolog ami negativ abban ha elmegyek egyedul valahova. Az hogy kizarolag apa vigyaz a picire neha szerintem meg kulon jot is tesz a kettejuk kapcsolatanak!
2015. dec. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

enyém 6 éves mr, de azon agyalok percek óta, hogy barátnőzés miatt talán még nem is hagytam itthon. tök fura. mikor kicsi volt akkor jöttek a barátnőim hozzám, akkor mikor a férjem dolgozott, eleve inkább babázni jöttek :) aztán valahogy játszóházas-játszóterezős barátnőzés lett :D


de egyébként 2 hetesen hagytam először az apjára, kb. 2 órára, karácsony volt, utolsó pillanatban jutott eszembe, hogy milyen szemét anya vagyok, a babámnak nem is vettem semmit... :)))

2015. dec. 16. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
2 hetesen vele hagytam, mitől is ne hagyhatnám? Mondjuk ez apától függő..Mert ha úgy érzékeled, hogy nem akar vele maradni akkor merülnek fel ilyen kérdések gondolom. Nálunk ez nem volt kérdés, mlg ő ajánlotta, hogy nyugodtan menjek. Persze csak vásárlásról volt szó de hosszabb ideig 2-3 óra volt. Most 3 hetes, de most is elmondja, hogy nyugodtan menjek ha akarok valamerre ha szükségét érzem. Anyatejes amúgy, max ha felébred és nem vagyok itthon akkor apuka tápszert ad ha nagy a vész. Ezt igy oldjuk meg.
2015. dec. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

én 6 hónaposan hagytam apára, akkor volt az első "kimenőm".

nem is vágytam rá hamarabb, szoptattam is. azóta kb 2 havonta van egy éjszakám barátnőzni, kikapcsolódni.

2015. dec. 17. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!