Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Húslevesből zöldséget és...

Húslevesből zöldséget és esetleg egy kis levet mikortól adhatok a babámnak? 6 hónapos lesz a jövő héten.

Figyelt kérdés
Délelőtt gyümit kap. Ma adtam Neki először délután krumplit almával. Ha majd eszi a répát is (pár nap múlva megkóstoltatom), akkor hány hét? Vagy hány hónaposan? Húst mikor adhatok Neki?
2010. márc. 23. 15:14
 1/4 A kérdező kommentje:
A levet úgy gondoltam, hogy ha összeturmixolom, akkor egy pici abból is kerül bele. Vagy nem kell bele?
2010. márc. 23. 15:17
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha már evett krumplit is, répát is, akkor nyugodtan adhatsz neki. Levéből csak akkor tegyél hozzá, ha túl sűrű lenne így (egyébként ha ehhez is teszel egy kiskanál almát, már nem is kell a lé, hiszen az alma elég leveses, és a húslevest is azért fűszerezni szoktuk valamennyire).

Husit is hamarosan (pár hét múlva) már bevezetheted nála, ugyanezeket összeturmixolod pici csirkemellel. (B)

2010. márc. 23. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm! Igen, úgy értettem a levét, ha túl sűrű lenne, de akkor majd almával, úgysem most lesz, csak előre érdeklődök!
2010. márc. 23. 15:27
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 6 hónaposan adtam a lányomnak a mi levesünkből a zöldségeket és csirkehúst vagy májat és a levessel hígítottam.Imádja.
2010. márc. 23. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!