Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám császárral...

3 hetes babám császárral született, és olvastam, hogy van a Biogaia Protectis, direkt császáros babáknak, kik nem mentek végig a szülőcsatornán, hogy napi 5 cseppet kell adni, azt mikor adjam?

Figyelt kérdés
Szegénykém amúgy megkínlódik egy purciért, Espumisant szoktam adni, de a Biogaiat olvastam , hogy jó adni a császáros babáknak, de nem tudm, h mikor adjam este vagy reggel inkább.
2015. dec. 18. 10:33
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
61%
Nem nyeltek be nedveket? Huhh. És aki benyelte, annak miért fáj a pocija?
2015. dec. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
61%

Ekkora marhaságot is rég olvastam.


Kérdező, aki ezt írta az egy marha.

Nincs ilyen. A kislányom is császárral született. Semmi köze a kettőnek egymáshoz.

A Biogaia csepp hasfájásra van, hasfájós babáknak.

2015. dec. 18. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 A kérdező kommentje:
Igen én is olvastam a leirást és sehol sem láttam, és megláttam ezt a kommentet és ezért nem tudtam, hogy akkor vajon kellene adjam, mert amúgy nem használom.
2015. dec. 18. 13:09
 14/23 anonim ***** válasza:
19%
Nem kene lehurrogni a kerdezot,csak azert mert ti nem hallottatok rola. Igaza van, a gyerekorvosom elso dolga volt a ferjemmel biogaiat hozatni,pont azert mert csaszaaros voltam, a baba nem haladt at a szulocsatornan es nem "nyelte be" a szukseges florat. Minden babanak ajanlott sztem, de csaszarosoknak legfokepp!!
2015. dec. 18. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
77%

"Ezt irta valaki kommentbe egy hasonló kérdésnél:"


Kedves Kérdező!


Egy dolgot szeretnék csak tanácsolni, úgy általánosságban. Ha bármiben nem vagy biztos, hívd fel a védőnődet, vagy a gyerekorvosodat. Egyrészt ők értenek hozzá, másrészt felelősek azért a munkáért, amit végeznek.


Az itteni kommentelők sokszor hetet-havat összehordanak, persze a legjobb szándékkal. De nem szakértők, nem tudod, kik ők pontosan, és mennyire hiteles az, amit mondanak.

Itt kaphatsz tanácsot, segítséget, hogy merre indulj, minek nézz utána, de semmilyen "szakvéleményt" nem kell készpénznek venni, mindennek utána kell járni.


Amit az adott anyuka leírt, az úgy hülyeség, ahogy van. Attól, hogy a baba nem ment végig a szülőcsatornán, még nem kell neki semmit adni pluszba.

2015. dec. 18. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
UI: Az előtejben és az anyatejben szerintem minden szükséges flóra benne van. Nekem pl. a Biogayat 4 hónapos kortól ajánlotta a védőnőm. Következő babánál most már rá fogok kérdezni a gyerekorvosunknál, hogy is van ez.
2015. dec. 18. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
Korházból mikor jöttünk ki, kaptam egy kis tájékoztatót, ott szerepelt a neve h adhatom. Megkérdeztem házidokit, ő azt mondta , hogy nincs amiért. Szóval ezért nem tudom. De akkor nincs értelme ahogy elnézem..
2015. dec. 18. 14:53
 18/23 anonim ***** válasza:
14: az én lányom hüvelyi úton született, ahol max Lactobacik vannak. Hogy az istenbe nyelné be a bélflórát a hüvelyben? Pl coli... Ha terhesen megtalálják a kenetedben, kezelnek.
2015. dec. 18. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
22%

Az eredmények azt mutatták, hogy a császármetszéssel született csecsemők, akik nem haladtak keresztül az anya szülőcsatornáján, nem tettek szert, vagy csak később szerezték meg a bélbaktériumok egyik fő csoportjába, a Bacteroidetes törzsbe tartozó baktériumokat, amelyeket a hüvelyi szüléssel született csecsemők megszereztek. Egyes császáros csecsemőkben a Bacteroidetes baktériumok megszerzése a szülés után egy évvel sem következett be. A császármetszéssel született csecsemőkben ráadásul a baktériumok teljes változatossága is kisebb volt, mint hüvelyi szüléssel világra jött kortársaikban.


14-es voltam

2015. dec. 18. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
51%

Úgy tűnik, a hüvelyi mikroflóra kulcsszerepet játszik a csecsemő immunrendszerének hatékony fejlődésében. Érdemes lehet a császármetszéssel született babák nyelvére néhány csepp hüvelyváladékot csepegtetni, vagy a bőrüket bekenni vele.

[link]


Egy eves mar a kutatas, jo lenne ha utanaolvasnatok, aztan irnatok esz nelkul jobbra balra hogy hulyeseg. Lehet olvasni.

2015. dec. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!