Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babám császárral...

3 hetes babám császárral született, és olvastam, hogy van a Biogaia Protectis, direkt császáros babáknak, kik nem mentek végig a szülőcsatornán, hogy napi 5 cseppet kell adni, azt mikor adjam?

Figyelt kérdés
Szegénykém amúgy megkínlódik egy purciért, Espumisant szoktam adni, de a Biogaiat olvastam , hogy jó adni a császáros babáknak, de nem tudm, h mikor adjam este vagy reggel inkább.
2015. dec. 18. 10:33
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
52%
Aki az origo-t tudományosan hiteltérdemlő írásokat közlő oldalnak tartja, ott baj van...
2015. dec. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
54%

Szia, Bocsi nem teljesen a kérdésre válaszolok: Nekem is császáros babám volt, s a biogaia-t ajánlotta a dokinéni, pont a fentebb leírt okok miatt. (nem azon az útvonalon jön végig, mint a természetes úton született baba. Avagy túl steril a környezet, s nem nyel be bizonyos jó bacikat.) Én sem értem mért kell lehurrogni valakit azért mert nem hallottatok még róla...


Kérdezőnek: én délután varázsoltam szegény gyerek szájába,(amikor a férjem is hazajött és segített). Sajnos nekünk nem használt semmit... Igazán a 3. hónap oldotta meg a problémát és magától elmúlt a hasfájás. Viszont van egy egész jó pocakmasszírozási módszer, nekem a védőnő mutatta. Sokat lehet enyhíteni a fájdalmakon és segíteni a pukizást....Kitartást nektek!!

2015. dec. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim válasza:
0%
Én is császárral szültem és nekünk is kell a BioGaia csepp és nekünk is mondta a doktor úr h mivel nem természetes úton született jó ha szedi
2018. márc. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!