Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mivel tudom ösztönözni 5és...

Mivel tudom ösztönözni 5és fél hónapos babámat a forgásra?

Figyelt kérdés
Nagyon sokat van hason a földön, teljesen ki nyomja magát, hátrafelé tolat, mindig vissza kell raknom a habtapira, néha sikerül neki visszafordulni hasról hátra, de hátról hasra még csak meg se próbálja. Most kérdezte tőlem a védőnő, hogy forog -e,mondtam neki, és látszott rajta,hogy nem tetszik neki,hogy nem forog,de csak annyit mondott, hogy sokat kéne földön hason lennie,mondtam, hogy nagyon sokat van úgy, de erre meg már semmit nem szólt. Mit tudok csinálni, hogy forogjon?
2015. dec. 19. 07:28
 1/2 anonim ***** válasza:

semmit

ha nem akar akkor úgysem fog

szerintem neki az a pár fordulat elég is volt :-D

lehet h zavarja a forgás vagy szédül tőle vagy csak simán utálja vagy sokkal jobban izgatja a mászás már :-D


az én fiam sem forgott rendesen 2-3x megcsinálta és ennyi volt részéről inkább a köv fázist szerette jobban a mászást ... bár azt is csak 1 hónapig produkálta ...

6 hónaposan még semmit nem csinált 10 hónaposan elindult

van ilyen is.. ö pl ordított ha hasra tettem - gyűlölte

a lányom meg pont az ellenkezője mindent hamar csinált és sokat gyakorolt előtte és imádta a hason fekvést


szal nincs két egyforma gyerek mindegyiknek más a fejlődési üteme és hidd el jobban tudja a gyerek h neki mi a jó mint egy védőnő

legközelebb mond neki h szerencse h nem tud olvasni a gyerek mert igy a saját ütemébe fejlődhet és nem könyv szerint :-D

2015. dec. 19. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem is úgy kellett megtanítani a félévesemet.Gyógytornász tanácsára mindössze annyit csináltam ,hogy leraktam a földre és én magam forgattam ,gurítottam :-D

Két nap múlva le sem lehetett állítani ,ahogy raktam le fordult hasra.Visszafele kicsit lassabban ment ,azt nem szeretik a babák.Javaslom te is segíts neki ,ha már szépen kinyomja magát meg mászik kicsit ,nem lehet gond.

2015. dec. 19. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!