Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 év alatti babák anyukái!...

1 év alatti babák anyukái! Hogyan vezetitek a háztartást, főztök minden nap, férjetek miben segít?

Figyelt kérdés
2015. dec. 23. 12:50
 1/4 anonim ***** válasza:

Általában főzök de nem mindennap. Vagyis néha már csak akkor amikor hazajön a férjem. Attól függ milyen nyűgös aznap a babám (még egy kicsit hasfájós, 3 hónapos). Vagy hogy mennyit aludtunk éjszaka, mikor nem tudom rávenni magam a főzésre akkor hagyom délutánra. A férjem szívesen főz hétvégén de bármit megcsinál egyébként.

Házimunkával apránként haladok. Most sokkal több dolgot meg tudok már csinálni a kudarcba fulladt sétáltatás miatt, muszáj voltam venni hordozókendőt így ha már van, otthon is hasznát veszem.

2015. dec. 23. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Férjem nem csinált otthon semmit se. Amíg nem kezdett el járni a gyerek mindent meg tudtam csinálni. Azután meg visszavettek a dolgokból, átszerveztem a dolgokat. Most nehezebb mert segíteni akar a fiam, de így is megoldjuk.
2015. dec. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mindennap főzök, férjem korán reggel elmegy dolgozni és csak este r haza, így nem is tud segíteni. Gyerek mellett lassabban de sikerül mindent megoldani.
2015. dec. 23. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fozok minden nap és minden nap takaritok is egy kicsit.

a férjem dolgozik, reggel 5-re jár dolgozni és dálután 4 korul ér haza. néha o szokott furdetni ennyit segit. másban nem is kell, szeretek -anya- lenni :D

2015. dec. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!