Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Egy 2,5 hónapos babának kell...

Egy 2,5 hónapos babának kell legyen napirendje?

Figyelt kérdés
Az én babám éjjel 11-13 órát végigalussza . Nappal van hogy 3-4 órát alszik , van hogy 3-4 órát van ébren. Igény szerint eszik kb 2-3 óránként. Én kéne alakitsak neki napirendet vagy nem baj ha ilyen össze vissza van?
2015. dec. 30. 14:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Törekedj rá, neked könnyebb. Aztán vagy sikerül vagy nem ..
2015. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Napirend az h egynas utan jonnek a dolgok. Wbredes -eltelik a nap-furdes-ejszaka. Ennel tobb ilyen pici babanal nem kell. Amikor majd fixen atall ket alvásranap kizben, sztem legkorábban akkor lehet elkezdeni ennek a "szigorítását". Pl kozos csaladi étkezések, fürdés utan mese, lefektetes.
2015. dec. 30. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Dehogy kell egy ekkorának napirend, ilyenkor még nem baj ha nincs kialakult, ráadásul azért sem lehet kialakítani még ilyenkor fix napirendet, mert a gyors növekedés miatt állandóan változik.

Kb fél éves kortól már 1-2 hétre be lehet állítani a napirendet, de még akkor is sokat változik.

2015. dec. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
2 hónapos babám azt csinálta, hogy délelőtt fél órákat aludt, délután meg 2 evés közti időt gyakorlatilag végigaludta. Én ráhagytam. Most 3 hónapos, alakul nála, délelőtt átlag 45 percet alszik alkalmanként, délután kb másfél órát. Jó ez így, egyébként a dolgok egymásutánja csak pár napja alakult ki rendesen, előtte egy nagy kavar volt az egész nap. Egy óra fentlét után elaludt, fél óta múlva felkelt, persze nem volt még éhes,aztán miután evett elaludt stb.. kialakult magától szinte.
2015. dec. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

nem. majd 7-8 hosan kialakul magatol es meg utana is vagy haromszor atalakitja majd.

viszont az alapokat ha elkezded kesobb konyebb lesz: furdetes ebresztes nindig legyen ugyanakkor (nalunk pl baba kora ota 7.00-kor elkezdek zorogni a konyhaban ami a szobaja mellett.van. nem is nagyon tehetek mast hiszen a ferjem utjara kell inditani. de nalunk pont ez valt be. minden hetvegen agymenes volt kezdetben.mert hagytuk aludni amig akart es az egesz nap rament mert utana nem tudott aludni napkozben. szoval a furdetes szoptatasok kb lehetnek fix idoben de kezeld rugalmasan.

2015. dec. 30. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!