Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan, milyen tartásban...

Hogyan, milyen tartásban etetitek 5 hós babáitokat?

Figyelt kérdés

Nem régen kezdtük a hozzátáplálást, gyümölcsleveket cumisüvegből kapja a pici, viszont a zöldséges ételeket és tejpüréket kistálból kanállal. Természetesen még nem ül, ezért még nem vettem neki etetőszéket, így az ölemben fél ülő pozicióban tartva és fél kézzel szerencsétlenkedve próbálom a hadonászó lábai és kezei között etetni. Viszont ma is már sokadszorra kiverte a tányért a kezemből, az egész kaja a földön landolt, aminek persze mindkettőnk részéről sírás lett a vége, ő még éhes volt én meg ideges :(

Ti hogy csináljátok? Vagy érdemes lenne már neki etetőszéket venni, ami esetleg dönthető? Ha igen kérlek küldjetek linket is.


Köszönöm :)


2010. márc. 25. 12:37
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
én babakocsiba ültetem bele.
2010. márc. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én az ölemben etetem úgy,hogy a lábamat keresztbe teszem,ráültetem a picit,a bal kezemmel átölelem.A jobb keze a bal hónaljam alatt van.Kaja az asztalon,így megy simán az eleje óta!Ha esetleg úgy adódna,hogy nincs a közelben hordozó.Remélem segítettem és nem keveredtél bele!(G)
2010. márc. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

szia, köszi nem kavarodtam bele, sajnos ez az a tartás aminél az asztalon lévő kaja a földön landolt :)

úgy tűnik a hordozó beválik a kanalas étkezésekhez

2010. márc. 26. 07:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!