Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Másnál is kifolyik a pelenkábó...

Másnál is kifolyik a pelenkából a kaki? Próbáltam már a Pampers-t és a Liberót is, de egyik rosszabb, mint a másik!

Figyelt kérdés
3 hetes a babám és anyatejes.Mindig fent a derekánál csurog ki,pedig úgy rakom rá,ahogy kell.Mit csináljak?
2010. márc. 25. 13:40
1 2
 11/15 Vilcsianyuja ***** válasza:
Nekünk is ez volt a Pampers-szel, bár nem állandóan, de azért gyakran. Lehet, hogy még a Newborn méretet használod, és már a 3-6 kilósat kellene? Jobbat egyikünk se tud, minthogy válts nagyobb méretre, és próbálgasd a különböző márkákat, lehet, hogy nálatok egy no name válik be.
2010. márc. 25. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Igen,még a kicsit használjuk.A babám már 4150 g,lehet,hogy megpróbáljuk a nagyobb méretet,vagy egy másik márkát.

Köszönöm a válaszokat!

2010. márc. 25. 15:06
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekünk a "gazdaságos" Pampers-szel voltak olyan problémák, hogy a hátáig kakis lett állandóan, én is azon gondolkoztam, hogy lehet én nem tudok pelenkázni. Váltottunk a Liberora és már "csak" a body széle lett kakis-pisis. Amikor több ismerősömnek meséltem, megerősítettek, ők is hasonlóan jártak. Viszont a Pampers "rendes" pelusa többeknek bejött, én most fogom kipróbálni.
2010. márc. 25. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Igen nálunk is kifolyt.Én is azt hittem a pelussal van a gond.Nekem is a huggies vált be a legjobban,de néha abból is kifolyt,ha túl nagy volt az "adag".
2010. márc. 25. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Nálunk is a huggies volt a nyerő, mindaddig, míg egy emberesebb adagot nem produkált, olyankor ha lefektettem már kint is volt a cucc a nyakáig. De volt, h oldalt is kifolyt, szegény mehetett a zuhany alá:D

Most, h már keményebb az állaga, visszatértünk a pampersre, mert az a legkényelmesebb neki.

2010. márc. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!