Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan tudnám fejleszteni 8...

Hogyan tudnám fejleszteni 8 hónapos babámat?

Figyelt kérdés
Ismerősöm 6 hónapos kislánya már minden fejlesztő játékkal nagyszerűen játszik, formákat ismeri, figurákat berak a helyükre, zenebölcsiben is ő a legügyesebb, pedig ő a legfiatalabb. A mi babánk még semmit nem tud, a játékokat csak nézegeti, megfogja, szájába veszi. Mi egyszerű emberek vagyunk, nem tudjuk, mit kellene csinálni, hogy kellene foglalkozni vele?
2016. jan. 9. 13:13
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

Amúgy a válaszom az lenne, a hogyan tudnám kérdés részére, hogy ne beszélgess sokat a diplomás ismerősöddel.

Ahhoz sem pénz, sem diploma nem kell, hogy ne dőlj be ilyeneknek, hogy a 6 hónapos gyerek miket pakol össze már :)

2016. jan. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Van itt gond...
2016. jan. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
89%

Te vagy az, aki szégyelli a kislányát, mert csúnya, míg az ismerős kislánya szép és több liket kap?

Egyébként az ismerősöd hazudik. Azért mert valaki diplomás, miért ne hazudhatna? Nem értem az összefüggést.... Én is szoktam hazudni, pedig van diplomám, biztos az a baj, hogy csak főiskolai, nem egyetemi, és ez az igazmondás csak egyetemi diplomara vonatkozik... Nyugi, nincs lemaradva a gyereked, a másik gyerek sem tudja, amit mondanak a szülei.

2016. jan. 9. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Jaj istenkém,hát nem tudsz azzal a gyerekkel csak simán leülni és játszani,anélkül,hogy agyba-főbe fejleszteni akarnád???

Már a csapból is az folyik,hogy így a fejlesztés,úgy a fejlesztés,hagyd már élni egy kicsit azt a szerencsétlen gyereket!

2016. jan. 9. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
(Off)Ne már,13-as,ez komoly?Linkeld már be azt a kérdést.
2016. jan. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Akkor sajna mi is levagyunk maradva :D :D 6 hónapos kisfiam semmi ilyesmit nem csinál... Vagyis NEM mondom hogy csinal!!! Dehogy vagyunk. Egy format se rak a helyere, max a szajaba, mert oda valo ilyenkor meg. Ennyi. Nem is surgetem. Azt sem tudom mikor kell, de nem is szamit, jol erezzuk magunkat ha jatszunk. Neked is inkabb elvezned kene a vele eltoltott idot nem siettetni semmivel. Az a link engem is erdekel!!!
2016. jan. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Azért én azt nagyon kétlem, hogy egy hat hónapos tudja használni a formabedobót. Láttad is? Mert, ha nem, akkor csak kamuznak...
2016. jan. 9. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Az én lànyom jövő héten lesz 9hónapos.

A formabedobó formàit max szétdobàlja. Mondókàzni szeret,de egyébként nem jàtszik úgy igazàból csak pakol ideoda.

Viszont több mint 2hete önállóan jár.

Minden baba máshogy fejlődik,de hogy a féléves nem formabedobózik az tutti.

2016. jan. 9. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Azt pedig szintén nem tudhatod, hogy a zenebölcsiben ő a legügyesebb...Hogy is lehetne hat hónaposan az? Mit tud csinálni? Kézből kivágja Mozartot, vagy mi? Max a dobot ütögetheti, de még azt sem ritmusosan. Adok egy jó tanácsot: Ne járj össze ezekkel az ismerősökkel, mert most még a te gyereked nem érti a dolgokat, de később, ha ezzel a kislánnyal hasonlítjátok össze majd őt folyamatosan, az káros lesz a számára!
2016. jan. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!