Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet egy kismamának azt...

Hogy lehet egy kismamának azt írni, hogy veszítse el a babáját? Az ilyeneknek mi a bajuk?

Figyelt kérdés

Az egyik kérdésem alá írta egy válaszoló, csak úgy a semmiből... Teljesen csodálkoztam és ez szörnyű érzés, hogy valaki képes ezt kívánni a másiknak.

De már más kérdésnél is volt ilyen, ott is többen azt írták, hogy remélik, a kérdező elvetél...

Mégis milyen ember mond/ír ilyet egy nőnek, kismamának?


2016. jan. 11. 14:25
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
60%
Ugyan ilyet épeszű ember nem mond, az is kizárt, hogy normális kérdésre jött volna ilyen válasz. Nyilván kérdező valamivel kiverte a biztosítékot
2016. jan. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nem normális....


Belinkelnéd a kérdést/kérdéseket?

2016. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Ha felteszel itt egy kérdést, legyél tudatában, hogy sajnos! ilyen jellegű választ is kaphatsz. (Én is láttam, hogy valaki kérdése alá írták, el is borzaszt a dolog.) Az itt kapott válaszokat tudni kell megfelelően kezelni. Ami számodra hasznos, azon elgondolkozol, esetleg alkalmazod. Amelyik választ csak az irigység, rosszindulat, butaság szüli, afelett pedig túl kell lépni. Ne vedd magadra, és ne foglalkozz az ilyen hozzászólókkal.
2016. jan. 11. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:

Persze, a kérdéshez írt pár nem túl kedves válaszoló, de szerintem BÁRMIT is ír ki ide egy kismama (persze normális keretek között), senki normális ember nem kíván neki ilyet.


Ide nem szeretném kilinkelni, így is elég semmitmondó válasz érkezett már rá, de privátban szívesen elküldöm annak, akit érdekel a kérdés.

2016. jan. 11. 14:34
 5/23 anonim ***** válasza:

Ah, az a kérdés ahol a 19 éves véletlenül terhes lett, a 28 éves testvére meg hiába próbálkozik, nem jön össze a gyerek és a hugi a nővért kérte meg a baba neme váró buli megrendezesere.

Nos, erős volt, de a szavak mögé kellene nézi. A válaszod próbálta érzékeltetni, milyen lehet most a novernek, aki hiába várja a babát

2016. jan. 11. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Hihetetlen, hogy milyen emberek vannak! Nekem az egyik legrosszabb ilyen élményem a munkahelyemen volt, amikor egy nő (aki egyébként teljesen jól szituált volt) azt mondta, hogy rohadjon ki a gyerek a hasamból. Mindezt csak azért, mert meghatalmazást mertem kérni előírás szerint. Nekem is szörnyű volt, miután elment, elsírtam magam. :/
2016. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
2016. jan. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Elküldenéd privátban? Engem nagyon érdekel, mit kell írnia egy terhes nőnek hogy ilyen választ kapjon.


A 19 és 28 éves testvérek történetét nem olvastam, ott mi volt? És mi az a "baba neme váró" buli?

2016. jan. 11. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Ott a link, én bemasoltam, csak rá kell kattintani.
2016. jan. 11. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
47%

Huh, kb. a rémálmom az, ami a linkelt kérdésben szerepel. Majdnem hasonló korúak vagyunk a húgommal, nálunk nem jön a baba, de ha náluk az idióta pasijával becsúszna, tuti kiborulnék, de nagyon. :/

Hogy hasonlóképp reagálnék egy ilyen kérdésre, az tuti. Nagyon aljas kérés lenne tőle, úgy, hogy tudja, én mennyire vágyom babára, és engem marhára nem tud lázba hozni más gyereke, inkább csak elkeserít, így tudatosan kerülöm a kisbabás ismerősöket, rokonokat.

2016. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!