Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Forgatja babátok a csuklóját?...

Forgatja babátok a csuklóját? Olyan mintha leakarna tekerni valamit v mintha motorozni akarna. + Nektek is ki be csukogatja az ujjacskáit? Mint mikor a nagyobb babák integetnek?

Figyelt kérdés
5,5 hónapos
2010. márc. 26. 18:04
1 2 3 4
 11/32 A kérdező kommentje:
Kedves válaszoló nektek mit tanácsoltak a korai fejlesztőben mit kell tenni ez ellen, hogyan lehet ezen segíteni?Válaszodat előre is köszönöm.
2010. márc. 26. 19:13
 12/32 anonim ***** válasza:
A jtékokat nekem is keresi,rakosgat,pakol,kúszik csinálja a "dolgt",tehát nem a "szerelésből"áll a nap,csak,ha mondjuk etetem,pelenkázom és üres a keze éppen...nem tudom,de majd rákérdezek a védőnőnél,de nem hiszem,hogy ez gond lenne,csak lehet túl aggódunk értük....:)))
2010. márc. 26. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 A kérdező kommentje:

Lehet: )Néha már az az érzésem minden pici furcsaság egy hatalmas problémára utalhat.Aggódás: (

Most írok valami szörnyűt, mert magamon is meglepődtem, hogy ezt gondolom.Nem szülök még egy gyereket.Végig csináltam egy terhességet,szültem egy látszólag egészséges gyereket.........De, mi van ha csak most fog kiderülni, hogy nincs vele valami rendbe?Mi lesz ha ez meghatározza az egész elkövetkezendő életemet?Drágám,Úgy imádom a Manómat: )

2010. márc. 26. 20:16
 14/32 anonim ***** válasza:
Egyenlőre ma voltunk pszichológusnál, de nem tűnt túl biztosnak a dolgában. Egy felmérésre elviszem, de az a (magán) véleményem, hogy túl sok "élősködő" (tisztelet a kivételnek) rendezkedett be arra, hogy szegény tanácstalan anyukákat megijessze aztán jó pénzért kezelje a gyereket. Hiszem, hogy vannak lassabban fejlődő/érő gyerekek és a mi korosztályunk is felnőtt valahogy mindenféle fejlesztés nélkül.
2010. márc. 26. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:

Na most már kivagyok én is ettől a kézforgatósditól...:(((De ha ennyi baba csinálja,akkor csak nem jelent komoly gondot..vagy mégis???

Kedves kérdező,velem a 32.hetes uh-n közölték,hogy kisfiamnak 1 veséje van,utánna nem telt el nap,hogy ne sírtam volna miatta,miután megszületett és látom,hogy szépen fejlődik kezdek megnyugodni,de nem tellik el úgy óra és nap,hogy ne jutna eszembe,hogy Ő nem egészséges...pillanatnyilag semmi sem tartja bennem a lelket,hogy legyen nálunk 2. baba (2 napig vajjudtam,nem kívánom senkinek),rengeteg aggódás,fájdalom,sírás...De ott az ellenkező oldal,a mosoly,kacagás,ölelés amiért bármikor szülnék...ez az anyaság,ezzel jár...neki lesz kistesója,de csak később...

2010. márc. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
Jajj,olyan édesek annyira imádnivaloan aranyos volt a kisfiam mikor ezeket csinálta!:)1éves már nem csinálja...
2010. márc. 26. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 A kérdező kommentje:

Hello, jó reggelt! Most már én is utána fogok ennek járni.

Kedves utolsó aggódó anyuka és többiek.Ha valaki megtud valami konkrétat erről az esetről kérem írjon.Privát vagy az üzenőfalon.

Addig is élvezzük a Manók társaságát.

2010. márc. 27. 07:49
 18/32 A kérdező kommentje:
csaladinet.hu/tudastar/gyermekeink_fejlodese_ujszulott_kortol_7_eves_korig/8_6_honapos/
2010. márc. 27. 08:08
 19/32 anonim ***** válasza:
Pár napja vettem észre én is ezt 7 hónapos kisfiamnál.Szerintem nem gond,mert nekünk akkor csinálja ezt ha látja a játékát de nem éri el.Én úgy értelmezem, hogy ezzel szól nekem, hogy méltoztassak már neki odaadni.
2010. márc. 27. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom. Engem inkább az érdekelne mire utalhat ez?Milyen fejlődésbeli eltérésre. Köszike a hozzászólásokat.
2010. márc. 27. 12:21
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!