Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, hogy telik a napotok...

Anyukák, hogy telik a napotok 6-8 hetes babákkal?

Figyelt kérdés
Mennyit alszik a babátok, mennyit van ébren, olyankor mit csinál?
2016. jan. 12. 09:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Szia, 6 hetes, már kevesebbet alszik napközben: reggel kel, eszik, énekelek neki ha nem álmos, a álmos akor vissza alszik, aztán újra kel, eszik, zenét hallgatunk, nézelődik, beszélek hozzá. Ha szép idő van kimegyünk, ott alszik, ha nem akkor bent alszik. Elég sokat van ébren mostanában, nézelődik, énekelek neki, zenélőket használok még. Aztán délután kezdődnek a nagy alvások. És ez úgy végig megy éjszakára is, kel 3 óránként enni és alszik vissza. Tápszeres.
2016. jan. 12. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Jajj persze nyűgölünk is, ha fáj a poci, akkor felveszem babusgatom persze, de elég ügyesen el van a kiságyában is, ilyenkor van időm főzni meg tenni venni esetleg. Kezemben etetem, olyankor elringatom, hogy aludjon. Szoktunk tornázni, lábacskáit csak úgy enyhén tornáztatom a sikeres pukihoz. Első voltam. Nálatok hogy telik?
2016. jan. 12. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Az én babám 7 hetes. Este fél 8-kor fürdik, utána eszik és megy aludni, kb. 1-kor, 4-kor, 7-kor kel enni. Én is sokat éneklek neki, elalváshoz is, meg úgy általában is. Van ilyen lógós játéka azt elnézegeti meg ütögeti egy darabig evés és böfi után. Néha beteszem az Adamo hintába, de az nem mindig sikeres, van, hogy elsírja magát benne. Délelőtt még szokott aludni. Kb. délután 1-2 között megyünk sétálni ha szép idő van. A babakocsiban alszik, régebben még utána aludt 1-2 órát, de mostanában mire hazaérünk felébred és ébren marad. Délután már kezd nyűgös lenni, nem is mindig tudom altatni, van, hogy ilyenkor már fürdésig fent van. Ha nem alszik, akkor fürdés előtt már sokat sír. Eddig anyatejes volt, tegnap este kapott először tápszert elalvás előtt, mert estére elfogy a tej.
2016. jan. 12. 14:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!