Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludtatok egy szobaban...

Meddig aludtatok egy szobaban a babaval?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 11:58
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
63%
4 hetes koráig kb. mert olyan sűrűn szopizott. de amúgy nem aludtunk volna együtt, külön szobája volt így is, én költöztem be ő hozzá erre a kis időre, a kanapéra, hogy ne szokja meg hogy velünk van egy szobában.
2016. jan. 12. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
66%
Az első naptól kezdve külön aludt.
2016. jan. 12. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
63%

melyikünk válasza nem volt hasznos, válasz a kérdésre?

vagy az nem tetszik hogy nem csüng mellettünk éjjel a 3 évesünk a mellünkön mint egy kismalac?

2016. jan. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
58%
Bár ma már egyszer nullára pontoztak itt ezért, de akkor is leírom :) Első naptól külön szobában alszik a fiam.
2016. jan. 12. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
57%

Semeddig.

Amióta hazavittük a kórházból, azóta a saját szobájában, a saját ágyában alszik.

Már 3 éves.

2016. jan. 12. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
67%
Mindegyik gyerkőcünk kb. egy éves koráig aludt velünk egy szobában, kiságyban. De mi mindkettőt sokszor magunkhoz vettük a nagyágyba is, mert így mindannyiunknak nyugodtabb volt az éjszakája. 1 évesen kaptak saját szobát, gond nélkül átszoktak. Már nagyok. Most újra babánk van, 6 hónapos, velünk egy szobában alszik, de nem igényli a nagyágyat, fél 8-kor elaltatom, és reggelig alszik. Viszont 11 körül van egy éberebb időszaka, ha pont akkor fekszünk le, van, hogy felébred. Így gondolkodom rajta, hogy tőle hamarabb költözünk ki. Szerintem mindenki tegye úgy, ahogy a babának és a családnak is a legjobb.
2016. jan. 12. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
28%
Míg haza nem jöttünk a kórházból :)
2016. jan. 12. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
41%
Az első itthon töltött naptól kezdve külön szobában alszik. 1,5 éves.
2016. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
31%
Enyém 6 hetes, kiságyában alszik, én még bent alszok a kanapén, mert igy még kényelmesebb volt amig megszoktam, hogy hogyan alszik eszik, hogy ne a mésik szobából szökjek éjszaka.
2016. jan. 12. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
56%
Az első 3 napban, amíg a kórházban voltunk. A férjem, én és a baba aludtunk egy szobában, nem adtuk ki a csecsemősöknek éjjelre. Utána itthon már nem.
2016. jan. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!