Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Meddig aludtatok egy szobaban...

Meddig aludtatok egy szobaban a babaval?

Figyelt kérdés
2016. jan. 12. 11:58
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
23%
Masfel evesek az ikreink es egy szobaban alszanak velunk. A kislanyommal nincs gond, de a kisfiam felkel ejjelente. Kb 14 honapos koraig azert kelt fel ejjel, m ehes volt. Ilyenkor megivott egy adag tapszert es azonnal visszaaludt. Szakembertol tudjuk, h a ksifiuk ejjel nonek, ezert kelnek fel es ezert ehesek, igy adtunk neki mindig tapszert. Az ejjeli tapszerrol mara leszokott, de meg felkel; gondolom megszokasbol, de ez is egyre ritkabb. Nem megyunk addig kulon szobaba, amig teljesen at nem alussza az ejszakat. Folyamatosan szokik ra erre, ugyh nem gondolom azt, h gond lenne akkor, ha majd kulon szobaba kerulnek.
2016. jan. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
55%

A kisfiúk éjjel nőnek?

Úristen, ezt milyen "szakértő" mondta?

2016. jan. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
51%

"h a ksifiuk ejjel nonek, ezert kelnek fel es ezert ehesek,"


Fiam 2700 g és 48 cm volt születésekor. 2 hónapos kora óta átalussza az éjszakát. Most 2,5 éves, 16,5 kg és 97 cm.

Nem tudom mikor nőtt meg, ha éjjel nem eszik semmit...

2016. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%

a növekedés és a hízás nem ugyanaz.

ha sokat ébred éjjel, az alvása kevésbé pihentető. a minőségi alvásnak viszont valóban köze van a növekedési hormonok termeléséhez. szóval ha nem alszik jól melletted éjjel, talán nem cumisüveggel kellene megoldani hanem külön fekhellyel.

2016. jan. 12. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
3 hónapos koráig. Nekem volt megnyugtató eleinte, hogy láttam mindig. Később őt zavarta nappal alvás közben a mozgásunk és szerintem éjjel is mert sűrűn kelt (pedig nem volt éhes), miután megkapta a szobáját egy hangja sincs reggelig.
2016. jan. 12. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
66%
13hónapos. Még velünk alszik pedig van szép nagy saját szobája. Én mégis imádom,h mellettem van :-)
2016. jan. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

#12-es: gyogytornasz is es orvos is mondta, sot van rola szakirodalom is...Miert, Te milyen "szakerto" vagy, h ezt cafolod??!

#13-as: nyilvan nem minden baba ugyanaz es vannak kivetelek, de nagy altalanossagban igy van. Kerlek, ne haragudj, ha most igy hirtelen nem tudok statisztikai szamadattal szolgalni Neked errol, de sajnos nem keszultem fel arra, h magyarazni kelljen ezt :)

#14-es: komolyan nem ugyanaz a hizas es a novekedes?? Wow! Nem mondod!! :D Termeszetesen van kulon fekhelye; a kisagyban alszik el, de elofordul - most mar egyre ritkabban - h ejjel felebred es akkor odaveszem magamhoz. Es mint irtam, az ejjeli evesrol honapokkal ezelott leszokott...

Azta! Nem semmi, mennyi "okostojas" van itt. Csak azon csodalkozom, h ha ennyi "szakerto" anyuka van itt, akkor miert van annyi devians gyerek??! Erdekes paradoxon...

2016. jan. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
Én eskü úgy csodálom azokat akiknek első naptól külön alszik a gyerekük. Nagy lányomnál 3 hónapig kitartóan próbálkoztam, de csak mellettem volt hajlandó aludni, fiamnál egy hét után feladtam. Nem tudom mit csináltam "rosszul" vagy máshogy de nekünk max úgy jött volna össze ha sírni hagyom őket, azt meg nincs az az isten hogy megteszem.
2016. jan. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Hogy válaszoljak is a kérdésre, még mindkét gyerek a mi szobánkban van (3éves és 4 hónapos), inkább mi megyünk át a másik szobába, ha valamit akarunk.
2016. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Akkor alszunk a gyerekkel egy szobában, amikor elutazunk valahova vagy nagyszüléknél töltünk pár napot. Egyébként soha.
2016. jan. 14. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!