Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Felkeltenétek vagy nem? Hogy...

Felkeltenétek vagy nem? Hogy csinálnátok?

Figyelt kérdés

7.45 körül szoktam fürdetni a 4 hónapos babámat. Utána eszik és alszik.. Reggelig. 5.10-kor evett utoljára ma, valószínűleg felkelne magától is de ha ragaszkodok a sorrendhez, ordítani fog mire eszik (a vízben nem de amíg törlöm/öltöztetem addig igen) illetve van mikor a jó alvástól csak 10 körül kel fel magától. Igazából ez nem az első eset mert nappal össze-vissza alszik, általában 40 perceket, most több, mint egy órája alszik, van mikor órákat. De 7 után eleve nem szokott aludni már. Most hetek óta ugyanígy jön ki a fürdés-evés-lefekvés. Szóval kíváncsi lennék ki hogy oldaná meg a helyzetet.

Én eddig nem keltettem sosem. De volt mikor fél 11-kor fürdettem emiatt.


2016. jan. 17. 19:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha kimarad a fürdés sem katazstrófa ám. Én éjszaka már nem fürdettem, amikor lett egy kis zavar a rendszerben. Félhomályban megetettem és aludt tovább.
2016. jan. 17. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Korábban attól féltem ez összezavarja de végülis az éjszakai fürdetés is van akkora kavar neki szóval tényleg teljesen mindegy. Hát nem kelt fel eddig, biztosan nagyon éhes lesz szóval most hagyom a fürdetést.

Köszönöm a választ!

2016. jan. 17. 20:02
 3/4 anonim ***** válasza:
Gondolom használsz popsitörlőt, egyébként pedig nem olyan koszos egy kisbaba, hogy ne maradhasson ki egy fürdés. Egy ruhacsere is elég.
2016. jan. 17. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1 nedves pelusal vagy popsi törlővel nyaka alatt hónalját stb pik pakra megtörlöd ha kimarad a fürdés na bumm nem a bányából jött :D komolyra fordítva én szoktam napközbe is fürdetni ...például ha nagyon eleven evés pelus csere után ....

A rendszert elég szerintem 8-9 hónaposan elkezdeni mikor már tudatosabban érzi ő is a megszokást ...nem mindig úgy kell csinálni ahogy a nagykönyvben meg van írva ...ösztönösen csinálj mindent ahogy érzed

2016. jan. 18. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!