Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csinálnátok a helyemben,...

Mit csinálnátok a helyemben, nagyon mérges vagyok?

Figyelt kérdés
Fiam 1 éves,még szopik,szinte soha nem tudom az apjára hagyni,csak néha,ha 10 percre elugrok a boltba.Ma délután kifejezetten meleg volt,és elugrottam 10 percre a boltba.Férjemhez jött valaki,ki kellett mennie az udvarra,a gyereken csak egy rövidujju poló volt,meg egy vékony gatya.Mire hazaértem,igy volt kint a gyerekkel az udvaron.Mondtam,idén 3 szor volt beteg,én éjszakáztam,meg egyébként is hogy lehetsz ilyen felelötlen?Ö ugy gondolja nem volt hideg,igy is ki lehet vinni egy ekkora gyereket.Ti mit tennétek a helyemben?Ezek után soha többet nem merem a gyereket az apjára hagyni.
2015. ápr. 9. 17:22
1 2
 1/18 anonim válasza:
83%
Szia. Azért nyugodtan hagyd az apukára is. Had szokják egymást főleg ha még szoptatod. De azt beszéljétek meg hogy nem nagy dolog és nem tart sokáig amíg a gyerkőcre ráad egy kabátot és egy sapit, főleg ebben a szeles időben. Én is 15 hós koráig szoptattam a fiamat, de nyugodtan hagytam az apukájára is. Így is nagy a kötődés!Nem lesz ott gond csak hagyd és vond be a férjed több mindenbe ami a kicsivel kapcsolatos.
2015. ápr. 9. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
42%

Szia! Az apukak ilyenek :) Ez nem jelenti azt, h felelotlen, hanem kicsit lazabban fogjak fel a dolgokat. Neha az en hajam is egnek all, h a parom mit muvel az ikreinkkel (mire hazaerek, a szamomra hideg szobaban egy szal bodyban meg pelusban vannak, ha kicsit is sut a nap, sapit mar nem tesz rajuk, hanem anelkul viszi ki oket a szabadba stb stb.). Az elejen en is kiakadtam, de amellett meg nagyon jo apa es maximalisan ellatja az apai teendoket. Sokszor o kel fel hozzajuk ejjel, h en aludhassak, megfozi nekik sokszor a bebietelt stb., ugyh egy szavam nem lehet.


Ha valami olyat csinal, ami nekem nem tetszik, akkor szepen elmagyarazom neki, h jobb lenne, ha ebben ram hallgatna.

2015. ápr. 9. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
most igazából nem is azért irtam ki a kérdést,hogy merjem e apára hagyni a gyereket.Hanem azért,mert ma kivitte a gyereket a hidegbe,eszébe se jutott ráradni egy kabátot.Felelötlen.Nagyon nehezen viseli a gyerekem ha beteg,orrszivás kinlódás az egész.És ezt az apja is tudja.Nem a szoptatás miatt nem merem többet az apjára hagyni,hanem azért mert nem adott rá kabátot.És még neki áll feljebb.Minek balhézok én?Ez volt a válasz.Tehát legközelebb se fog ráadni semmit és kimegy vele.
2015. ápr. 9. 17:40
 4/18 A kérdező kommentje:
Jo csaK a mi gyerekünk két hónapig volt most beteg.Nem aludtam semmit minden nap az orvosnál álltunk sorba ,orrszivás visitással nap 20 szor.És nem segitett semmit.És ezek után kiviszi egy szál pólóba a hidegbe.Most ha beteg lesz kezdünk mindent elölröl.
2015. ápr. 9. 17:48
 5/18 anonim ***** válasza:
37%
nekem is mindig szólnom kell,hogy takaró,kabát,pulcsi,ha ő viszi anyukájához akkor,hogy vigyen pelust mert képes anélkül menni. ettől még nagyon szereti,csak pasiból van,nem figyelnek ilyenekre
2015. ápr. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%

Semmit nem tennék, mondanám h legközelebb öltöztesse fel jobban. Ezért nem ráhagyni... hát nem lennék a párod az tuti...

Te még sosem hibáztál a gyerekkel kapcsolatba?

Ha ezt így folytatod semmilyen kapcsolata nem lesz az apjával...


Amúgy a pasikat figyelmeztetni kell mindig, oda kell készíteni az ajtó mellé a kinti ruhát és kész, nem fogja elfelejteni.


Vond be jobban a dolgokba, dajkálja keljen fel őis ha beteg, nem kell kivonni mert férfi...

2015. ápr. 9. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
39%
Szerintem igazad van mert a férfinak nem csak az a dolga hogy megcsinálja a gyereket. Aztán félreáll hogy ő bizony nem ért a gyerekneveléshez. Te vagy vele,ha beteg vagy viszed orvosokhoz. Ő mégis mire jó? Hogy szexeljen csak? Nahh ne már.. Szerintem mond meg neki hogy ha beteg lesz az ő hibájából maradjon vele otthon és gondozza. De ennyire barom nem lehet hogy nem képes felöltöztetni..?
2015. ápr. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os nem értem miröl beszélsz,én nem vonom ki a feladatokból,ö nem akar segiteni,hiába kérem.A másik,hogy ki volt készitve a pulóver,mégse adta rá.És igen,ki vagyok akadva,mert rendkivül fárasztó volt az elmúlt idöszak,állandóan egyedül virrasztani,nem segitett semmiben.
2015. ápr. 9. 19:05
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
az nem ér sokat ha kikészíted,nekik a szájukba kell rágni,talán 5.jére megjegyzik :-) ő sokat dolgozik? ha van lazább napja kérd meg segítsen. miért kellett virrasztanod? mikor beteg volt? azért egy-egy nap szólj neki segítsen.
2015. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
5ös voltam
2015. ápr. 9. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!