Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák nektek mi a velemenyet...

Anyukák nektek mi a velemenyetek errol?!

Figyelt kérdés
A kislanyom most lesz 11 honapos es imadjuk egymast amiota megszuletett persze ez normalis :) szopizik meg foleg elalvashoz kell neki napkozbe mar nem.. sulve folve egyutt vagyunk mellettem alszik de engem ez nem bant szeretek vele aludni megis mikor elmeselem masoknak hogy velem alszik ugy reagalnak mintha valami rosszat csinalnek ezzel ez miert van? Most tenyleg rossz ez? Szerintem a kicsi is nyugodtabban alszik mellettem ejjel felkel meg mindig szopizni ezert is konnyebb nekem.. szoval nem ertem mi ebben a rossz valakinek hasonlo sztori?

2015. dec. 7. 20:59
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Én erre mindig azt mondom,hogy mindenki úgy aludjon,ahogy neki kényelmes. Van,akinek ezt az együttalvás jelenti, van,akinek nem.

Nálunk a fiam külön alszik. Volt egy időszak, amikor átszokott, de az horror volt. Keresztbe-kasul forgolódott, összevissza rugdosott bennünket, ő is megébredt sokszor, így mindenki fáradt volt.

Ez után,ha megébredt éjjel, akkor nem vittem át, hanem ott maradtam vele a szobájában, amíg vissza nem aludt. Most már nagyon ügyesen alszik egyedül. Nagy ritkán kéredzkedik át, akkor engedem, mert ez havi szinten pár éjszaka.

Nálunk ez vált be.

2015. dec. 7. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
44%
Nem egészséges.Még ha pár hetes lenne...De 11 hónaposan?Nem fogod tudni átszoktatni.Én szívesebben alszom a párommal.Szerintem nincs keresnivalója a gyereknek a hitvesi ágyban.Mi első perctől külön altattuk.Nemcsak külön ágyban,hanem külön szobában is.Azért néznek furán rád,mert nem ez a normális.De ha neked ez jó,akkor nekem is.
2015. dec. 7. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:
Értem köszönöm a válaszokat :) nekem nincs párom szóval nincs itt hitvesi ágy de értem már mindig az átszoktatás témával jönnek igen lehet nehéz lesz ogauatok van :/ de hát akkor is olyan jó ilyen kis szuszogó macival aludni :'))
2015. dec. 7. 21:21
 4/29 anonim ***** válasza:
100%

Ahány ház, annyi szokás.

Nálunk az első naptól külön szobában van a gyerkőc, soha nem fektettük közénk aludni. Kiegyensúlyozott 16 hónapos, aki önállóan elalszik napközben és este is, valamint 5 hónapos kora óta nem kel éjjel szopizni.

Mi pedig este tudunk még beszélgetni, filmet nézni az ágyban, nyüzsögni reggel, amikor ő még alszik. Nekünk ez a normális.

2015. dec. 7. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Így már kicsit érthetőbb,ne haragudj,nem tudtam.Nyilván magányos vagy,kicsit,így a picihez jó odabújni.Csak ti vagytok egymásnak.Viszont tényleg nem lesz könnyű,mert minél nagyobb,annál rosszabb neki a "környezetváltozás".És idővel biztosan te is szeretnél majd új párt.:)De készülj fel,hogy elég sok sírás lesz.:/
2015. dec. 7. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%

Egy kollagnőm is így indult, a most 8 éves fiát a mai napig nem bírja kirakni az ágyából. Pedig autós ágy, minden extra van neki, de nem hajlandó saját ágyban aludni.


Tudom, hogy egyedülállóként valamennyire partnert, intimitást is helyettesít a gyerek. Viszont, ha lesz új partnered és a gyerek emiatt kerül ki az ágyból, nagyon durva hatalmi harcokra számíthatsz.

2015. dec. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen valojaban az is kicsit faraszto hogy ejjel meg mindig fokel valahogy melyen belul tudom hogy azert mert elrontottam magam mellem tettem na mindegy ha eljon az ido az atszoktatasra majd akkor gondolkozom ezen :)
2015. dec. 7. 21:37
 8/29 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem teljesen normális ha a gyerek az anyja/apja/szülei mellett alszik. Mellettem is itt szuszog a nyolc hónapos kisfiam :) Amíg neki nem lesz a külön alvásra igénye, addig marad is az ágyamban. Így könnyebb szoptatni, és egy picinek a biztonságérzetéhez szüksége van arra hogy egy szülőjét mindig maga mellett tudja.
2015. dec. 7. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
36%
Velunk is velunk alszik. Nalunk is mindenki az atszoktatassal jon..h majd 6evesen is ott lesz. Hat én örülnék neki, persze ha menni akar Menjen, lesz sajat szobája, agya. De minel tovabb van velem annal jobban orulok neki
2015. dec. 7. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Jaj de jo akkor vagyunk egyparan igy akik a gyerkoccel alusznak de a tobbiek igen mostmar felvilagositottak arra hogy az atszoktatas tema vegett neznek furan meg arcokat vagnak mikor aztmondom egyutt alszunk a picivel :)
2015. dec. 7. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!