Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoktátok néhány percre...

Szoktátok néhány percre egyedül hagyni a babátokat?

Figyelt kérdés
Arra az időszakra gondolok, amikor még annyira pici, hogy nem igazán lehet még kivinni.Mit tehetnék akkor, ha mondjuk pont főzök,és kiderül, hogy valamilyen hozzávaló nincsen otthon?Vagy hirtelen kell valami a gyógyszertárból?Sajnos az én párom minden nap késő estig dolgozik, nem küldhetem el a boltba, meg ilyesmi:(Az ilyen hirtelen jött problémákat hogyan oldottátok meg?
2010. márc. 27. 16:46
 1/10 anonim ***** válasza:

Semmiképp nem hagynám egyedül hogy kimenjek a boltba. Nem lehet semmi olyan fontos hogy otthagyjam. Egy boltba ugrás különben sem pár perc. Amúgy ki szoktam menni az udvarra teregetni, vagy a postaládához, amikor alszik, de az tényleg csak pár perc.

Azért kell az első pár hétre úgy felszerelkezni, főleg akinek nincs segitsége, hogy ne kelljen mondjuk gyógyszerért kimenni. Ha nagy a baj akkor ugyis kijön az orvos.

2010. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én soha nem hagynám ilyen formán egyedül. Ha kajához nincs hozzávaló akkor így jártam, vagy helyettesítem másvalamivel, vagy átcsöngetnék vagy felhívnék telefonon szomszédot, stb. Ha gyógyszertárból kell valami hirtelen azt csak úgy tudom elképzelni, hogy a babának kell, őt vinném magammal.

Olyan rövid ideig tart amíg a babákat nem lehet kivinni, hogy előre erre fel kell készülni. Ha meg pocsék idő van akkor is.:-) ha az embernek gyereke van akkor a legtöbb eshetőségre fel kell készülni, alap gyógyszerekből mindig van itthon tartalékban például.

Nekem a párom éjszaka sincs itthon, már megtanultam mindent magam elintézni és hogy nem számíthatok senkire csak magamra.

2010. márc. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
49%
ilyen szerencsére még nem fordult elő, ha valamilyen hozzávaló nincs itthon, feltalálom magam, és valami mással helyettesítem (pl. pörköltben a hagymát fokhagymával meg ilyesmi). Viszont az emelet még nincs kész, ott szoktam rendezni és akkor nem hallom, ha a pici sír lent. Volt már, hogy fél órára is magára hagytam így, általában akkor, ha alszik.
2010. márc. 27. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem hagytam ott őket sose (meg nem is hagynám) az én férjem is van hogy napokig nem jön haza és közel s távol semmi segítségem nincs, de akkor se mennék ki.

Ha olyan nagy a baj (betegség) akkor kihivom az ügyeletet, ha vmi kaja nincs otthon, akkor meg fogom a gyereket is.

Nekem 2 van itthon egy 3 hós meg egy 2 éves és igen macerás mindkettőt beöltöztetni és elindulni velük, de akkor se hagynám itt egyiket se.

Én mondjuk nagyon parás vagyok etéren, mert tudom h belebolondulnék ha épp akkor történne vmi (kigyullad a ház vagy felrobban vagy mittudomén) jó persze ennek kicsi az esélye, mikor magára hagytam 10 percre mondjuk.

Nálunk a szomszédok simán kimennek beszélgetni 3 házzal odébb mikor a baba otthon alszik, én ezt se merem megtenni.

Nekem csak az a biztos ha a közelükben vagyok.

2010. márc. 27. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
sose hagynám egyedül...semmi nem lehet olyan fontos, ...hordozókendő és jön velem
2010. márc. 27. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
ne hagyd egyedül otthon! veled és vele is bármi történhet.. (ne történjen!!)
2010. márc. 27. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
49%
Most lehet,hogy elitéltek,de Én má hagytam PÁR PERCRE egyedül.Szembe van egy kis bolt és volt,hogy leugrottam valamiért.De csak ha aludt.Mondjuk annyi időre,hogy gyógyszertárba elmenjek Én sem hagynám otthon.:(
2010. márc. 27. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én nem hagyom egyedül,pedig csak át kell mennünk az úton,és ott az üzlet.SOHA NE BECSÜLD LE A BABÁD!!!

Hidd el,hogy bármikor,egyik pillanatról képesek a másikra hihetetlen dolgokat kiművelni.

2010. márc. 27. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az enyém 13 hónapos és max úgy hagyom egyedül, hogy kiszaladok a szeméttel amíg ő nagyon játszik valamivel de az max.2 perc ha nem sietek. Egyedül a lakásban soha nem hagynám amíg kimegyek a boltba. Azt nem szabad! Tényleg mindenre képesek még egy járókában vagy a kiságyban is! Nem is gondolna rá az ember, hogy miket meg nem tudnak csinálni még picin is! Inkább kérj meg egy szomszédot, hogy segítsen ha valamim olyan nagyon fontos de első a baba, nem olyan fontos semmi!
2010. márc. 27. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
én pár percre simán otthagytam, olyan helyen, ahol nem lehet baja. pl. mikor aludt, és átszaladtam anyósomhoz ezért-azért. szembe lakik. gyógyszertárba nem mentem volna el, mert nem tudod kiszámítani, mekkora lesz a sor, meg ilyeneket, még ha közel is van.
2010. márc. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!