Nem fordul, baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A kislányom most múlt el 6 hónapos, de még nem igazán "csinál semmit"! Úgy értem, hogy a hasáról nagy ritkán (szinte véletlenül) átfordul, viszont fordítva egyáltalán nem! Semmivel nem tudom rávenni! Aggódom, hogy esetleg valami fejlődési rendellenessége van...



2016. jan. 21. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek ezt ajánlom: [link]
2016. jan. 21. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nem kell mindjárt fejlődési rendellenességre gondol, lehet csak az izomzata túl laza vagy túl feszes, gyógytornával javítható, csak mielőbb el kellene kezdeni.

A doki, védőnő nem javasolta még hogy nézesd meg egy szakemberrel?

2016. jan. 21. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A védőnőnk egy idióta konkrétan! Én is utálom, meg a lánykám is! Soha nem nézett rajta eddig se semmit, minden vizsgálatnál megmérte, lemérte és kész volt a kötelező havi vizsgálat! Tegnap voltunk pont nála (megint nem csinált s onnan mentünk át a dokihoz 2 oltásra és a doki mondta, hogy ha következő hónapban sem lesz semmi,akkor megnézi...
2016. jan. 21. 13:05
 4/7 anonim ***** válasza:

2. vagyok

Én nem várnék a következő hónapig, egy ekkora babánál egy hónap nagyon sokat számít. Menjetek el egy dévényeshez vagy legalább egy gyógytornászhoz.

(persze minden gyerek más, de az én lányom hat hónaposan már kúszott)

2016. jan. 21. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ezért aggódom én is, mert úgy tidtam, hogy azért ennyi idősen már valamit kéne "produkálnia" ... Annyit szokott, hogy fürdés előtt egy fél órát meztelenkedünk vele, azt nagyon élvezi,olyankor van néha az,hogy a kis csípőjét emelgeti jobbra balra,de ennyi. Ennél többet nem csinál és ezt se mindig...
2016. jan. 21. 13:24
 6/7 anonim ***** válasza:
fiam a 6 hós státuszra 1!-szer fordult át, 7 hónaposan kezdett rendesen forogni, aztán jött minden szépen sorban... szóval ne aggódj, nem minden baba egyforma, de persze az sosem árt ha ránéz egy gyógytornász (én is Dévényest ajánlanám)
2016. jan. 21. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 LadyLoss ***** válasza:

Az én lányom 8 hónapos múlt, Dévény tornára járunk vele 2 hete, mert ő se forog. Kiderült hipotón és feszes. Semmi god, a torna segíteni fog, és behozz a a lemaradást. Vittem volna én is hamarabb, de közbe jöttek az ünnepek.

Én a helyedben elvinném egy dévényeshez, inkább nézze meg szakember, mert a gyerekorvos, védőnő ebben kevésbé kompetens.

2016. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!