Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csak a libero kódok miatt...

Csak a libero kódok miatt vennél liberot, ha eddig pamperst használtunk?

Figyelt kérdés
Próbáltuk már a liberot is egyszer, egyedül a puhasága miatt maradtunk a pampersnél. De olyan jó dolgokat lehet rendelni a liberónál a pontokért,hogy talán elkezdenénk gyűjteni,meg ugye valamivel olcsóbb is a libero. Te vennél így liberot vagy maradnál a beváltnál? 16 hónapos kisfiú
2016. jan. 26. 14:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Mi Liberot veszünk, sok pelust meg kell venni mire elég pontod lesz bármire is.

Én nem váltanék a pontok miatt a helyedben ha a Pamperst egyébként jobbnak találod.

Én örülök hogy van a Liberonak pontgyűjtése, nem leírni akarom, de fél évig gyűjtöm a pontokat mire valamire betudom váltani, persze jobb mint a semmi.

2016. jan. 26. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem,mert a Libero valami borzalmas volt.
2016. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nálunk pont a libero a drágább, kb 500 ft-al, szóval én nem váltottam, igaz akartam, de inkább kihagyom a pontgyűjtést, amúgy is, elég sok pont kell egy cucchoz, akkor inkább megveszem a boltban.

Liberoból csak a melltartóbetétet veszem, mert csak az a fajta van itt, de viszont annak a kódját nem lehet használni, bár nem értem akkor minek van rajta. :(

2016. jan. 26. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem vennék olyan pelenkát, ami nem jön be, ha van jobb. Nem néztem még, hogy miket lehet a kódokkal kezdeni (a nagyom már nagyon régóta nem pelenkás, a pici meg még csak pár hét múlva születik meg), de ha annyira jók a cuccok, akkor esetleg keresnék olyat, aki Liberot használ, de nem kellenek neki a kódok, és tőle elkérném, vagy megbeszélném vele, hogy veszek én pelust, ők meg átveszik tőlem, nekem csak a kód kell, ezzel még ők is jól járnak, mert nem kell nekik elmenni pelust vásárolni. Vagy bármi hasonló, szerintem ezt meg lehet beszélni, ha találsz valakit, aki ezt használja.
2016. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak a pontok miatt nem váltanék, de egy próbát megér, nálunk piciként a Pampers jött be, kb 1 éves kortól meg a Libero illeszkedik jobban. A gyerekek alakja is változik. Meg olcsóbb is a Libero, meg kicsit "natúrabb" is, ez is egy szempont, de a lényeg, hogy a gyerekre hogy illik.
2016. jan. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!