Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 18hos nem erti meg amit...

18hos nem erti meg amit mondok vagy nem mindig akkarja kerdezem hol a lámba nem mindig néz oda, ha mondom vállasza ki valameik játékát kiválasztja nemtudom h nem érti amit mondok vagy tojik rá?! Mozgásbanvan lemaradás

Figyelt kérdés

2016. febr. 10. 12:32
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
27%
vidd el az Első Lépés alapítványhoz. Ott felmérik milyen értelmi szinten van, és átirányítanak akihez kell. amiket írsz, az én lányom már 11 hónaposan megcsinálta...de nem tudom hogy ő csinálta e túl korán vagy a tied van e lemaradva...mi akkor voltunk szakembernél szintén mozgás miatt ennél az alapítványnál, és ott értelmi képességre azt mondták kicsit előrébb van...de 18 hósan már akkor is csinálnia kellene ezeket. Szerintem.
2016. febr. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
91%

Én se értem, amit mondasz..mit vársz egy 18 hónapostól?


Őt vidd fejlesztőhöz, te pedig ülj vissza az alsó tagozatba.

2016. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
91%
Az írásod alapján csoda lenne, ha a gyereknek nem lenne valami komolyabb problémája, te is igencsak lemaradtonak tünsz értelmileg az átlaghoz képest
2016. febr. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Csinàlja de nem mindig pl van h odanez megegyszer megkerdem es rohog 😀 De elsonek siman odanezett !
2016. febr. 10. 12:40
 5/30 A kérdező kommentje:
Mért is tünök visszamaradottnak ? Neharagudj telefonról irtam ! Imàdom itt valaki kérdez valamit és jön az oltogatás ! Az meg h más gyerekére ilyet mondasz enyhe tulzas és a te értelmi szintedet jelzi !
2016. febr. 10. 12:42
 6/30 anonim ***** válasza:
88%
Nem kell mindig mindent a telefonra fogni. Pocsék a helyesírásod és a mondatszerkesztésed, ezen kár vitatkozni. Vidd el a gyerekedet fejlesztőhöz és majd megmondják, hogy el van-e maradva a többiektől vagy sem.
2016. febr. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
50%

Mit értesz azalatt, hogy mozgásban van lemaradás?

Fiam 17 hónapos, még nem jár, oldalazva lépeget. De ugyanúgy, mint nálad nem mindig akarja az instrukciókat elfogadni, értelmezni. Mikor Milyen kedve van.

2016. febr. 10. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Ő is oldalazva lépeget :) és sokszor egyszer megkérdezem valamit csinálja ha mégyegyszer megkérdezem nem !:) mozgáshoz van köze nem ?:)
2016. febr. 10. 12:48
 9/30 anonim ***** válasza:
65%

Érdekes, az én írásomon nem látszik, hogy telefonról, vagy gépről írok. Mert nekem van rá igényem, hogy helyesen, jól írjak, bármilyen készüléken teszem ezt.


Miért kell mindig a telefonra fogni? Akkor a gyerekeink már írni sem fognak tudni, mert csak telefont, meg tabletet használnak majd?


Hogy a kérdésedre is válaszoljak, valószínűleg érti, csak nem érdekli. Vagy nem érti. Ez alapján, amit leírtál, nem tudjuk megmondani.

2016. febr. 10. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
De ki kiváncsi az oltogatásra bocsánat gyorsan irtam és helytelenül de a kérdésem nem ez volt !
2016. febr. 10. 12:52
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!