Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanem váró bulit, összejövet...

Babanem váró bulit, összejövetelt hogy tartottatok?

Figyelt kérdés

A babaváró bulit csak később, 30+ hetesen tartjuk a barátnőimmel.

De most beszéltek a baba neme váróról és nem tudom, hogy lenne célszerűbb... Tudom, butaság, de félek, hogy nem a "várt" eredmény lesz és akkor a meglepődöttség látszódna rajtam, a képeket. Persze tudom, nem számít a neme, csak az, hogy egészséges legyen.

Ti megkértétek az orvosotokat, hogy ne mondja el, hanem tegye egy borítékba és azt odaadtátok a cukrászotoknak?

Vagy nem bírtátok ki és ti tudtátok, a meghívottaknak pedig meglepetés volt?

Nagy buli lett, vagy csak a család+közeli barátok? Esetleg külön?


2016. febr. 11. 12:35
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
96%

Biztos vagy benne, hogy ez másnak is akkora durranás, és izgalom mint neked, hogy ennyire rágörcsölj? :)

nem bántásból írom...csak az a tapasztalatom hogy nem hogy a barátok, de még a rokonok is csak egy fejbólintással nyugtázzák amikor kiderül a neme, hiszen tényleg annyira mindegy, csak egészséges legyen...tényleg képes vagy ennek bulit csinálni, cukrásszal stb? Ne haragudj tényleg nem kötekedésből, csak még nem hallottam ilyet hogy valaki ezért bulit csinál.

Nekem nagyon izgalmas volt a 18. heti Uh nyilván kíváncsian és örömmel vártam mi lesz, ahogy a nagyszülők is, de rajtuk kívül kb. mindenkinek mindegy volt...és valóban mikor kiderül thogy nem fiú - mint ahogy én szerettem volna - az első este teljes letargiába estem, nem tagadhatja meg az ember az érzéseit, próbálhatod magadra erőltetni de akkor is látszik rajtad hogy örülsz e vagy sem.

Másnaptól már nem zavart egyébként feldolgoztam most meg hogy 1,5 éves, már azt szeretném hogy a tesója is lány legyen, annyira örülök neki hogy lány. Ha ilyenre készülsz szerintem kérdezd meg a buli előtt...csak akkor meg nem hogy nekik nem lesz már érdekes az eredmény, meglepetés sem lesz neked sem. Tök értelmetlen az egész szerintem. Ne haragudj hogy ezt mondom.

2016. febr. 11. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
78%
Eszembe sem jutott ilyen felesleges dologgal foglalkozni. Három gyerekem van, egyszer sem kérdeztem meg a nemuket, a szuleskor derult ki. Igy szerettük volna.
2016. febr. 11. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
mondjuk szerintem érdemes megkérdezni, ha nem kérdezed meg, hogyan vásárolsz neki? mi a szobát úgy terveztük hogy fiúnak és lánynak is jó legyen, mivel 3-4 éves korukig a testvérek egybe lesznek és még nem tudjuk a kistesó nemét, na de a ruhákból azért csak lányosat vagy épp fiúsat vesz az ember nem?
2016. febr. 11. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:

Szeretem a felhajtást és ez egy jó alkalom, hogy a társaság összejöjjön egy kicsit.

Nálunk már több ilyen buli is volt és mind nagyon jól alakult. Szerintem nem értelmetlen, hanem egy jó ötlet.

A születésig biztosan nem várnék, nekem már ez a pár hét is "rengeteg".

2016. febr. 11. 12:53
 5/27 anonim ***** válasza:
76%
Jo fiatal lehetsz...
2016. febr. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
hát ha úgy gondolod hogy számodra ez megéri a cécót, és gondolod vagy tapasztaltad, hogy a barátaidnak is érdekes ez, akkor tartsatok egy ilyet...nem vagyunk egyformák nekem nagyon fura, de mondjuk én nem is vagyok az a nagyon társasági ember :)
2016. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Ha neked van rá igényed, és szereted az ilyen bulikat, akkor csináljatok. Mi nem vagyunk ennyire bulizósok, igényem sem volt rá, babaváró bulit sem tartottam. Én személy szerint nem is látom értelmét. De szervezz olyat, amilyenre vágysz.
2016. febr. 11. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

Szerintem ez nem az életkortól függ.


Nekem ez nem fáradtság, imádok szervezni. Szóval ez inkább kellemes időtöltés.

2016. febr. 11. 13:12
 9/27 anonim ***** válasza:
49%

"na de a ruhákból azért csak lányosat vagy épp fiúsat vesz az ember nem?"


Mitől fiús meg lányos egy babaruha? Kötelezően kékbe kell a fiúkat és rózsaszínbe a lányokat öltöztetni, mert ez a szokás 100 éve?

2016. febr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
nem tartottam az első gyereknél sem ilyet és most sem fogok...Ha te szeretnéd, akkor tarts! Annyi volt, hogy hazafelé felvásároltam egy fél bababoltot (kislányos ruhákból) és odaadtam a férjemnek, elég egyértelmű volt :) sajnos Ő aznap nem tudott eljönni az ultrahangra én meg így kompenzáltam
2016. febr. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!