Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babanem váró bulit, összejövet...

Babanem váró bulit, összejövetelt hogy tartottatok?

Figyelt kérdés

A babaváró bulit csak később, 30+ hetesen tartjuk a barátnőimmel.

De most beszéltek a baba neme váróról és nem tudom, hogy lenne célszerűbb... Tudom, butaság, de félek, hogy nem a "várt" eredmény lesz és akkor a meglepődöttség látszódna rajtam, a képeket. Persze tudom, nem számít a neme, csak az, hogy egészséges legyen.

Ti megkértétek az orvosotokat, hogy ne mondja el, hanem tegye egy borítékba és azt odaadtátok a cukrászotoknak?

Vagy nem bírtátok ki és ti tudtátok, a meghívottaknak pedig meglepetés volt?

Nagy buli lett, vagy csak a család+közeli barátok? Esetleg külön?


2016. febr. 11. 12:35
1 2 3
 11/27 A kérdező kommentje:
Azért vannak kifejezetten lányos, illetve fiús darabok is... Unisexből eddig nem láttam valami sokat.
2016. febr. 11. 13:14
 12/27 anonim ***** válasza:
43%
9: nem kell feltétlen rózsaszínnek lenni valaminek hogy lányos legyen....nem veszek pl farmerszoknyácskát ha fiú a gyerekem...és nem veszek repülőgépes overált a lányomnak...mi az ami ezen nem világos? :)
2016. febr. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
39%
persze lehet venni kizárólag fehér rugikat fehér bodykkal...de én szeretem ha csinos a gyerekem :)
2016. febr. 11. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
34%

meg egyébként szerintem tök zavarba ejtő mikor próbálsz pl rendelőben, játszótéren ismerkedni, és az anyuka talán hasonló megfontolásból vásárol unisex ruhákat hogy jó legyen még a tesónak ha netalán ellenkező nemű lesz vagy nem tudom...és szó szerint úgy kell körüljárnod kérdésekkel hogy vajon milyen nemű lehet a gyereke, mert egyszerűen úgy van öltöztetve hogy nem látszik...a babákról egyébként sem könnyű megállapítani fiúk e vagy lányok - én a saját lányom alig ismertem meg 25 baba között a kórházi megőrzőben....ezért is fontos szerintem, hogy lányosan öltöztessünk egy kislányt, és fiúsan egy kisfiút...és később meg, kisgyerekkorban azért fontos, mert ha fiús vagy unisex ruhában öltözteted, később bizonyára kevésbé fogja szeretni a nőies ruhákat.

engem mindig nadrágban járatott anyukám (konkrétan a bátyám ruháiban) hát még 18 éves fiatal nőként is foci mezben jártam suliba és szoknyát szerintem életemben nem viseltem...szerinted ez jó??

2016. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:

Nem tartottunk ilyesmit, babavárót sem, mert ostobaságnak tartom, de ekkora hülyeségről még sosem hallottam...


Ettől függetlenül, szerintem megkérheted az orvost, hogy írja fel egy lapra és odaadhatod a cukrásznak, nem rossz ötlet.

De a helyedben én megnézném, hogy ne akkor legyen csalódottság, hanem addigra feldolgozzam, a többiek, meg lepődjenek meg.

2016. febr. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 anonim ***** válasza:
73%
14-es válaszoló! Legegyszerűbb, ha megkérdezed hogy hogy hívják. Abból kiderül. Hacsak nem valami extrém neve van.
2016. febr. 11. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/27 anonim ***** válasza:
jó de már csak a tudat is zavarna, hogy a lányomon nem látják hogy lány :)
2016. febr. 11. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 anonim ***** válasza:
77%

Hálisten nincs ilyen barátnőm.. Ha annyira vágysz a társaságra, akkor miért nem hívod össze a csajokat csak úgy simán?! Csapjatok otthon egy kis koktélozós, nassolgatós, társasozós bulit a barátokkal és kész.


Babaváró bulit se tartanék, nem hogy ilyet. Szerintem nagyon gáz.

2016. febr. 11. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
78%

Egyébként rajtad és a férjeden kívül mindenki leszarja, hogy milyen neme lesz a gyereketeknek.


Hidd el, még a legközelebbi rokonokat sem érdekli igazán, nemhogy a barátaitokat.

2016. febr. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:

"Legegyszerűbb, ha megkérdezed hogy hogy hívják. Abból kiderül."


Én jártam már úgy, hogy abból sem derült ki. :) Amúgy meg már hogyne lennének uniszex ruhák, az én gyerekeimnek rengeteg fehér, világoszöld, sárga stb. ruhájuk volt, a szabás pedig babakorban teljesen egyforma. Nálunk az első fiú, a második lány, babakorában szívbaj nélkül ráadtam a kék rugit meg az autós melegítőt. Most már 4 éves ő is, már nyilván nem öltöztetem a bátyja ruháiba, kifejezetten a csajos ruhákat preferálja.

2016. febr. 11. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!